В інтернеті вже більше половини планети

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

В інтернеті вже більше половини планети

У звіті 2018 Global Digital від компаній We Are Social та Hootsuite зокрема йдеться про те, що понад 50% населення світу має доступ до Всесвітньої мережі, причому майже чверть мільйона користувачів додалася за 2017 рік. Таку швидкість поповнення інтернет-користувачів експерти пояснюють поширенням доступних смартфонів і мобільних тарифів. На першому місці за темпами зростання Африка – кількість онлайн-юзерів на континенті збільшується на 20% щороку. Всього у 2017 році понад 200 млн осіб отримали свої перші смартфони, а отже, із 7,6 млрд населення планети мобільний телефон нині має дві третини. Значна частина цих девайсів є «розумними», що спрощує доступ до інтернету.

Соціальні медіа також швидко розвиваються і поповнюються новими користувачами. Нині соцмережами користуються понад три мільярди чоловік щомісяця, із яких 9 із 10 використовують для цього мобільний гаджет.

Аналітики також з’ясували інші факти, а саме:
кількість інтернет-користувачів у 2018 налічує 4,021 млрд. Ця цифра щороку зростає на 7%;
• кількість користувачів соцмереж у 2018 році налічує 3,196 млрд. За рік ця цифра зростає на 13%, а щодня збільшується на 11 осіб;
• кількість власників мобільних телефонів у 2018 році налічує 5,135 млрд і щороку збільшується на 4%.

Збільшується не лише число користувачів онлайну, зростає також і кількість проведеного ними у Мережі часу. Середній юзер, за даними GlobalWebIndex, проводить в інтернеті майже 6 годин, що становить практично третину свідомого життя. Якщо підсумувати витрачений у 2018 році кожним користувачем час, цифра перевищить мільярд років.

Хотілося б акцентувати, що інтернет по планеті розповсюджений нерівномірно, хоча така ситуація поступово змінюється. Низький рівень покриття інтернетом характерний для Центральної Африки та Південної Азії, хоча, за даними експертів, у цих регіонах спостерігається найбільший показник зростання кількості користувачів. За їх прогнозами, це власне відкриє додаткові можливості для таких гігантів, як Google, Facebook, Alibaba, Tencent та інших.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter