Vodafone підключає Україну до глобальної IoT-платформи

Vodafone Group і Vodafone Україна підписали договір про використання глобальної IoT-платформи Vodafone в Україні.

Vodafone запропонує своїм клієнтам кращі світові IoT-рішення на базі глобальної IoT-платформи Vodafone –договір про співпрацю в галузі IoT був підписаний у Лондоні.

Vodafone є найбільшим постачальником IoT-рішень у світі та визнаним світовим лідером в галузі М2М-рішень за результатами глобального звіту Magic Quadrant, підготовленого компанією Gartner. Сьогодні IoT-платформа Vodafone забезпечує 77 мільйонів підключень по всьому світу. Загалом Vodafone має близько 80 проектів на базі IoT-рішень у 27 країнах світу: від США до Південної Кореї і Нової Зеландії, від Нідерландів до Південної Африки.

Тепер і українські клієнти Vodafone отримають доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях. На практиці це дасть можливість використовувати IoT-продукти, перевірені сотнями компаній по всьому світу, і через web-інтерфейс самостійно управляти SIM-картами, підключеними пристроями та сервісами, проводити діагностику SIM-карт і підключень, а також отримувати звітність про роботу послуг в режимі real time.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G у липні 2018 року. IoT (Internet of Things – інтернет речей) – це інтернет-мережа для взаємодії різних пристроїв, таких як датчики, сенсори, без участі людини. IoT може застосовуватися в будь-якій сфері, де є процеси, які можуть бути автоматизовані та можуть виконуватися без участі людини. IoT-рішення дозволяють віддалено відслідковувати стан об'єктів і збирати дані для їх подальшого аналізу. Vodafone реалізує IoT-проекти в різних сферах: E-Health, Smart City, розумні вимірювання, розумний будинок та інші; IoT-рішення компанії є частиною таких комплексних проектів як підготовка Чемпіонату світу з футболу 2022, «Бачення: 2030».

Рішенням для розвитку IoT є створення окремої бездротової мережі – Narrow-Band IoT або NB-IoT. Це найсучасніша технологія передачі даних в світі, яка використовується виключно для інтернету речей (IoT) і відрізняється низьким енергоспоживанням. Пріоритетом для мережі NB-IoT є безперебійна передача даних. Оскільки відпрацювання кожного запиту та відсутність відмов – вкрай важливі для IoT-пристроїв і систем.

«Глобальна експертиза Vodafone із впровадження технологій і послуг для бізнесу на світовому рівні, дозволить нам запропонувати власні IoT-рішення нашим українським клієнтам, а також відкриє нові можливості для українських розробників, допоможе поліпшити ефективність українських компаній за допомогою провідних світових IoT-продуктів, а також надасть імпульс для розвитку української IoT-екосистеми»,

– зазначила Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

«Завдяки новій угоді з Vodafone Україна, ми пропонуємо українським клієнтам наші найкращі послуги та продукти. Український бізнес тепер зможе використовувати високотехнологічні IoT-рішення Vodafone для того, щоб поліпшити свою ефективність. Зі свого боку ми готові забезпечити найважливішу складову – нашу IoT-платформу, якою користуються мільйони клієнтів в усьому світі»,

– за словами Стефано Гастаута, генерального директора Vodafone IoT.

Vodafone проведе онлайн хакатон з Data Science

Vodafone запускає нову ініціативу в рамках платформи для експериментів з великими даними Big Data Lab. 8 грудня стартує DS Competition – перший в Україні двотижневий онлайн хакатон по Data Science.

Хакатон DS Competition ставить перед учасниками два конкретні актуальні для Vodafone завдання з аналізу даних: визначення найбільш ймовірних користувачів однієї з послуг компанії та визначення віку клієнта. Vodafone разом з AI Booster проведe хакатон для того, щоб обрати найбільш якісне рішення поставлених завдань. Відкриття хакатону відбудеться 8 грудня, а переможці будуть визначені 23 грудня під час фінального мітапу.

Змагання буде проводитися онлайн, взяти участь у ньому можуть команди дата аналітиків з усіх регіонів України та будь-якої точки світу. Команди змагатимуться за призовий фонд $3000.
До участі в хакатоні запрошуються представники технічного ком’юніті та команди незалежних розробників.

Учасники DS Competition отримають доступ до реальних знеособлених даних Vodafone. Семпл даних повністю анонімізований і підготовлений таким чином, щоб при цьому можна було відстежити закономірності та особливості поведінки на великій кількості подій.

Платформа Big Data Lab була запущена в 2018 році. В рамках проекту Vodafone Україна вперше відкрив масив своїх реальних даних всім зацікавленим дата-аналітикам і розробникам. Учасники лабораторії отримали можливість на основі реальних даних під керівництвом менторів розробити проекти в трьох категоріях: рішення для міста, бізнесу та поліпшення якості життя. Проект включав масштабний хакатон по Data Science і акселераційну програму для команд-переможців хакатону.

Vodafone використовує великі дані як для вирішення власних завдань, так і для надання бізнес клієнтам послуг на основі big data: гео-аналітика, скорінг, аналіз цільової аудиторії, пошук потенційних клієнтів і таргетинг. Рішення Vodafone на основі big data отримали телеком «Оскар» – визнані кращим рішенням року для бізнесу за результатами премії Telecom Awards 2018.

Як гаманець у мобільному телефоні підкорив світ

Останніми роками світ охоплює новий тренд – мобільні платежі. Ідея розраховуватися за товари і послуги власним смартфоном настільки сподобалася людям, що торік обсяг таких транзакцій склав $75 млрд, а, за прогнозами аналітиків, до 2020 року він сягне $503 млрд. Україна не залишається осторонь світових тенденцій – Vodafone пропонує послугу універсального мобільного гаманця Vodafone Pay.
Що таке мобільні платежі

Мобільні платежі – це будь-яка оплата за допомогою телефону. Для цього є кілька популярних способів:

• SMS. Ще кілька років тому оплату часто провадили за допомогою цього сервісу. Для розрахунку необхідно було лише надіслати повідомлення на спеціальний номер, а кошти знімалися з мобільного рахунку. Це був один із найпопулярніших каналів для мобільних розрахунків, однак із поширенням смартфонів на зміну йому прийшли інші.

• NFC. Радіочіп із цією технологією теж часто використовують для передачі даних щодо оплати. Достатньо лише прикласти свій телефон до спеціального терміналу-зчитувача. Спосіб виявився настільки зручним, що його популярність у 2017 році лише за півроку зросла на 11%.

• QR-коди використовуються часто банківськими додатками та у фірмових утилітах магазинів. До них необхідно підключити платіжну картку, після чого можна сканувати QR-коди товарів, розраховуючись одночасно за товар. Цей спосіб безпечніший, ніж звичайна картка, оскільки її дані не потрібно вводити на сайті чи в додатку.

Але універсальним рішенням для мобільних платежів стали мобільні гаманці, які ще називають цифровими гаманцями. Платіжна інформація таких сервісів зберігається у спеціалізованому додатку. Вони зручні тим, що можуть використовувати для оплати низку технологій, включаючи NFC, QR-коди, SMS тощо. Завдяки цьому мобільним гаманцем, наприклад, можна розплатитися у магазинах, що не мають терміналів із NFC. Також до мобільного гаманця можна підключити не лише кредитні чи дебітні картки, а й інші джерела, такі як картки лояльності, квитки тощо.

6G забезпечить покриття під водою

Шосте покоління мобільних мереж виведе на зв’язок навіть дайверів. Особливістю 6G стане те, що територія покриття охоплюватиме не тільки земну поверхню, а й поширюватиметься під водою. У таких мережах швидкість пересилання даних також сягне 1 Тбайт/с.

2019 рік має стати початком активного комерційного розгортання мобільних мереж 5G. Також очікуються масові поставки смартфонів із підтримкою відповідних технологій. П’яте покоління зв’язку забезпечить досить високу швидкість та ємність мереж, щоб вихід в інтернет отримав майже кожен гаджет на планеті.

6G дасть змогу пересилати дані на швидкості до 1 Тбайт/с, до того ж, під водою

До того ж, на 5G розвиток технологій мобільного зв’язку не завершується. Нещодавно голова відділу розробок 5G Міністерства промисловості та інформатизації КНР Сю Cін заявив, що розробка технології 6G у концептуальній стадії почалася цього року. За його словами, уже зараз над технологією 6G активно працюють Китай, США, Росія, країни Євросоюзу. Теоретично швидкість пересилання даних у мережах 6G може сягати 1 Тбайт/с. Водночас особливістю 6G стане те, що покриття території здійснюватиметься не тільки на земній поверхні, а й під водою. Підводна мережа стане єдиною частиною загальної стільникової системи.

Згідно з оптимістичними прогнозами комерційна експлуатація 6G розпочнеться не раніше 2030 року.

Vodafone Україна у 3 кварталі 2018 року поліпшив фінансові показники та запустив низку інноваційних сервісів

Vodafone поліпшив основні фінансові показники за результатами третього кварталу 2018 року. Дохід компанії у 3 кварталі 2018 року збільшився, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 12,6% і склав 3,3 млрд грн. Чистий прибуток компанії в 3 кварталі 2018 року склав 393 млн грн, скорочення щодо попереднього періоду пояснюється збільшенням витрат на амортизацію внаслідок активного розгортання мереж 3G та 4G.

Vodafone досяг значного зростання операційної ефективності: показник OIBDA збільшився на 49,4% в річному численні й склав 1,8 млрд грн. Маржа OIBDA склала 54,9%, збільшившись на 13,5 п.п. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Компанія поліпшила результати за рахунок зростання кількості data-користувачів і дворазового зростання споживання послуг передачі даних, що обумовлено активним розширенням покриття мереж 3G та 4G. Зростання дата користування відзначається серед бізнес клієнтів компанії, частка heavy users – абонентів, які використовують понад 6 Гб в місяць, зросла на 62%.

Кількість 4G користувачів за квартал зросла на 75,3%. На сьогоднішній день 4G мережею Vodafone Україна скористалося близько 3 мільйонів клієнтів. Абонентська база Vodafone залишається стабільною. Незначне зменшення кількості клієнтів – до 19,9 млн. – обумовлено недоступністю послуг зв’язку на деяких територіях країни.

4G мережа Vodafone доступна у всіх областях країни, на кінець третього кварталу мережа четвертого покоління доступна для 40% населення країни.

Vodafone інвестував у 3 кварталі 2018 року рекордну на ринку суму в розвиток мережевої інфраструктури – понад 1 млрд грн. З моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету загальний розмір інвестицій склав 20 млрд грн. Рекордні на ринку інвестиції покликані забезпечити технологічне лідерство Vodafone і гарантувати клієнтам компанії не тільки безперебійну роботу мобільного зв’язку та data-послуг, але й надійну платформу для запуску нових технологічних послуг на базі 4G: технології та рішення на базі IoT, технології та рішення для SmartCity, аналітику великих даних, роботу хмарних сервісів, інноваційних послуг на базі технології Mobile ID, а також фінтех сервісів.

Так, в серпні цього року Vodafone першим в Україні запустив сервіс електронного цифрового підпису на базі технології Mobile ID. У третьому кварталі Vodafone Україна та Харківська міська рада запустили загальнонаціональний проект Vodafone Smart City, який передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених у глобальних R&D-центрах оператора, що успішно застосовуються в європейських містах, у систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя. Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена і Лісабона.

Vodafone анонсував нову фінтех послугу для бізнеса та представив digital-рішення для малого та середнього бізнесу на Get Business Festival 2018

Vodafone представив в рамках фестивалю Get Business Festival 2018 низку сучасних технологічних рішень і сервісів, які здатні допомогти невеликим компаніям підвищити ефективність свого бізнесу. Найбільший інтерес у підприємців викликали рішення на основі аналізу Big Data для середнього та малого бізнесу (СМБ), а також можливості технології Mobile ID для організації внутрішнього документообігу та підключення електронного цифрового підпису, яку на сьогоднішній день в Україні надає тільки компанія Vodafone.

На фестивалі Vodafone вперше анонсував запуск рішення для прийому платежів за допомогою QR-кодів. Ця технологія дозволяє підприємцям приймати до оплати банківські карти без використання POS-терміналів і пов’язаних з ними витратами. Послуга реалізована в форматі QR чатбота Vodafone, який дозволяє підприємцям самостійно адмініструвати свої торгові точки і платежі в своєму смартфоні. Підприємець отримує зручне і просте рішення для прийому платежів, клієнт – швидку оплату за допомогою будь-якої програми, в якому реалізована оплата через QR-коди. У їх числі – Vodafone Pay. Під час фестивалю гості змогли протестувати цю послугу, оплачуючи напої за допомогою QR-кодів. Послуга проходить період тестування, комерційний запуск планується найближчим часом.

Чатбот – один з найбільш зручних для СМБ інструментів. Чатботи в месенджерах Facebook, Viber, Telegram тощо являють собою автоматичні алгоритми спілкування, наприклад, з клієнтами.

Чатбот Vodafone Business, якого фахівці Vodafone створили спеціально для фестивалю GetBusiness, лише за три дні провів опитування близько тисячі респондентів, «обмінявши» отриману інформацію на промокоди, які давали можливість отримати квиток на захід за пільговою ціною. Отримана інформація в тому числі використовувалася на заході для розіграшу подарунків серед усіх учасників опитування. При цьому платного просування чатбота не було взагалі.

Vodafone активно використовує чатботи в своїй діяльності. Так чатботи вже приймають на роботу в Vodafone, проводячи попередню співбесіду з претендентами; керують інформацією всередині компанії; забезпечують швидкий збір даних та опитування співробітників.

«Vodafone підтримує Get Business Festival з моменту його заснування. Для нас digital – це природнє середовище, в якій наша компанія живе, розвивається та постійно експериментує для того щоб пропонувати клієнтам сучасні, іноді унікальні для України послуги. Нам дуже цікаво працювати з невеликими компаніями. Вони динамічні, швидше приймають рішення, в цих компаніях швидше реагують на зміни. Вони першими хапають новинки і пробують нові підходи в бізнесі. І це дуже цінно для нас»,

– зазначив Євген Булах, директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна.

Vodafone запускає лінійку data-тарифів для бізнес-клієнтів

З 1 грудня бізнес-клієнти Vodafone зможуть користуватися новою лінійкою тарифів Vodafone Red Business, розробленою з акцентом на збільшення пакетів data-послуг. Переважна більшість тарифних планів нової лінійки включають безлімітний мобільний інтернет.

Компанія виводить нову тарифну лінійку, що відповідає новим потребам клієнтів: зараз абоненти Vodafone набагато активніше користуються мобільним інтернетом і data-сервісами. Бізнес-клієнти Vodafone стали використовувати в середньому на 30% більше data-трафіку в порівнянні з обсягами споживання у 2017 році. При цьому, частка heavy users ¬ абонентів, які в місяць використовують понад 6 Гб, зросла на 62%.

Такій зміні профілю користування сприяє розширення 3G мережі та активне будівництво 4G – географія покриття інтернету четвертого покоління від Vodafone включає в себе 24 області України. Розвиток мереж нового покоління дозволяє оператору постійно розширювати спектр сервісів на основі технологій передачі даних, які допомагають клієнтам впроваджувати інновації та різноманітні digital рішення для розвитку свого бізнесу. Серед найбільш затребуваних – Big Data аналітика, хмарні сервіси, «інтернет речей» (IoT), Mobile ID з послугою електронного цифрового підпису, яка наразі доступна в Україні тільки абонентам Vodafone.

Важливу роль відіграє й той факт, що цифрова трансформація відбувається і в сфері взаємодії бізнесу та держави, все більше транзакцій і державних сервісів – податкові декларації, держреєстри, бази даних, видача дозвільних документів та ін. – переходить в онлайн-формат.

Нова лінійка тарифів почне діяти з 01.12.2018р. Детальний опис нової лінійки Vodafone Red Business на сайті.

Тарифи Vodafone Red Business Базова вартість пакетів послуг на місяцьS
100 грн
M
180 грн
L
250 грн
L+
400 грн
XL
600 грн
XXL
1 100 грн
Вартість послуг понад пакету
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
Мобільний Інтернет5 ГБ10 ГБ+ безліміт на 6 міс*Безліміт15 грн за кожні 500 МБ
Дзвінки на інші мережі України та міські номери100 хв200 хв350 хв600 хв1 000 хв3 000 хв0,60 грн/хв
Дзвінки за кордонВід 1 грн/хвВід 1 грн/хв50 хв100 хв200 хв500 хвВід 1 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі та за кордон100 шт.200 шт.350 шт.600 шт.1 000 шт.3 000 шт.0,60 грн/шт.

Vodafone Україна завершує перехід тарифів під бренд Vodafone

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС – тарифи контрактної форми підключення. Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone.

У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні дзвінки абонентам Vodafone і пакет швидкісного мобільного інтернету – від 7 Гб до безліміту. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі – від 100 до 500 хвилин, а також дзвінки за кордон і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв’язок, наборі і обсязі послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone.

5 країн, зимовий відпочинок в яких нічим не гірший, ніж улітку

Часто навіть популярні туристичні напрямки краще планувати тоді, коли в Україні сніжно та зимно. Адже саме в цей період природні умови екзотичних країн стають безпечнішими – зменшується інтенсивність тайфунів, активність москітів тощо. До вашої уваги підбірка та стисла інформація про країни, зимова відпустка в яких принесе вам неабияке задоволення.
1. Таїланд

Таїланд ще називають «країною тисячі посмішок», хоча влітку тут переважно постійно дощить і відповідно – підвищена вологість зі спекою. Зазвичай туристичний потік до цієї країни зростає наприкінці осені, особливо у грудні, коли погодні умови найбільш сприятливі. Температура повітря у цей період сягає близько +28°С, вода прогрівається до +25°. І ще одна особливість – у ці місяці практично припиняються вражаючі літні зливи.

Для пляжного відпочинку комфортними будуть курорти Самуї, Паттайю або Пхукет. А Бангкок – столиця Таїланду – не поступається популярністю Парижу, Лондону, Нью-Йорку, Гонконгу… У цьому мегаполісі поруч із сотнями хмарочосів і бізнес-центрів розміщуються архітектурні пам’ятники: храми, палаци і музеї. А вночі головне місто Таїланду перетворюється на гігантський розважальний центр.

Тижневий відпочинок у тризірковому готелі в середньому складає від 21 тис. грн на одну особу. Проживання у п’ятизірковому готелі обійдеться у 32 тисячі гривень.

2. Мексика

Влітку для Мексики характерні дощі, урагани, також на цей період року припадає активність москітів. Узимку ж повітря приємно тепле – до +27, вода у Тихому океані прогрівається до +24°C, а в Карибському морі +25°C.

Однак не лише пляжним відпочинком приємно здивує вас Мексика. Вражаюча велич руїн древньої цивілізації майя, незрівняна місцева гостра кухня, популярні мексиканські дискотеки, що добре відомі в усьому світі, надовго залишать неперевершене враження та спогади.
Поціновувачам минулого, зокрема культури майя, ацтеків і тольтеків, варто відвідати Теотіуакан, Паленке, Ушмаль, Чічен-Іцу. Найвідоміші пляжні курорти Мексики – міста Акапулько, Канкун, Плая-дель-Кармен, острів Косумен. На 25-кілометровій піщаній косі у Канкуні, яка виступає в бік Карибського моря на півострові Юкатан, вас чекає неймовірний відпочинок. Тут же знаходиться й дискотека «Коко-Бонго». Як зауважують місцеві жителі: бути у Канкуні і не відвідати дискотеку «Коко-Бонго»…означає, не побувати у Канкуні. Он як!

Подорож до Мексики (7 ночей) у двозірковому готелі обійдеться у 35 тис. грн. А ось відпочинок у три-, чотири- або п’ятизіркових готелях визначається практично у межах однієї цінової політики – від 43 тис. грн.

3. Шрі-Ланка

Цей острів пропонує відпочинок у спокійному стилі. Сучасні готелі з комфортними номерами розташовані на мальовничому узбережжі. На досить невеликій території цієї країни знаходиться багато стародавніх пам’яток, дев’ять об’єктів із яких занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. При плануванні відпустки слід враховувати, що на транспорті добратися до історичних пам’яток потребує часу – від 4 до 6 годин.

Окрім об’єктів культурної спадщини і неперевершеної природи, тут до послуг як туристів, так і місцевих жителів, популярні пікніки, риболовля, дайвінг тощо. Ви можете в аквалангах опуститися на морське дно, щоби на глибині від 8 до 30 метрів на власні очі побачити рештки кораблів, а саме: танкерів, пароплавів, суховантажів, торговельних суден…і навіть сучасного вантажного корабля, що затонули за останні два століття. Деяким із них вдалося добре зберегтися, і можна навіть під водою зсередини їх обстежити.

Відпочинок для однієї особи (7 ночей) у двозірковому готелі коштуватиме від 32 тис. грн. Тризіркові номери пропонують від 32 200 грн, а ось чотиризірковий The Long Beach Resort обійдеться у суму від 32 600 грн. Приблизно таку ж ціну складе й відпочинок у однозірковому готелі, але тривалістю до 12 днів.

4. Португалія

Взимку погодні умови цієї країни спонукають до пішохідних екскурсій, адже температура повітря коливається від +15°C до +20°C. За такої температури комфортно оглядати історичні пам’ятки цього регіону. Наприклад, у столиці Португалії Лісабоні розташований замок Святого Георгія, кафедральний собор, а звивисті затишні вулички старих районів нагадують казку просто неба. Історія міста Порту починається з 4 століття, історичний центр цього прекрасного міста охороняється ЮНЕСКО. За півсотні кілометрів від Порту знаходиться центр португальського католицизму з резиденцією архієпископа.

Португалія власне здивує кожного туриста, у цій країні постійно кожен відкриває для себе щось нове. Ви будете приємно вражені красою і гостинністю міст Коїмбра, Евора, Фару, Обідуші, Сетубалі.

Тижневий відпочинок у Португалії на одну особу у тризірковому готелі коштуватиме від 13 900 грн грн. Перебування у п’ятизірковому готелі обійдеться від 28 тис. грн.

5. Китай

Взимку ця країна порадує як любителів гірськолижного спорту, так і шанувальників пляжного відпочинку. Хоча в цей період на переважній частині території Китаю температура становить 0 °C, на тропічних островах вона може сягати до +24 °C.

У Харбіні можна годинами милуватися величчю й грандіозністю Великої китайської стіни, яка пролягає через пустелі, гори, болота, ліси…, дивовижною панорамою засніженого замку Діснея, а також відвідати фестиваль снігу та льоду. Гонконг, безумовно, порадує любителів шопінгу, адже в цьому мегаполісі безліч магазинів. До речі, в Китаї усі розпродажі починаються на початку грудня й тривають до Китайського Нового року, що розпочинається між 21 січня і 21 лютого. А за пляжним відпочинком – на тропічний острів Хайнань.

Тижнева поїздка до Пекіна коштуватиме від 13,5 тис грн.; тур Пекін-Шанхай-Сучжоу-Шанхай обійдеться приблизно у 26,7 тис грн. Подорожування до Пекіна, Сіань або Гонконга складе, як мінімум, 63 тис на одну особу.

Не стримуйте своїх вражень і емоцій – одразу діліться ними

Послуга «Роумінг як вдома» допоможе вам швидко, а головне – дешево поділитися враженнями від відвідування описаних вище країн, а також 44 інших держав. Нещодавно Vodafone оновив цю послугу, і вона отримала ще привабливіші умови: на тиждень за 150 грн надає 70 хвилин вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна, а також 30 хвилин на усі вхідні й вихідні дзвінки інших операторів України чи країни відвідування. Пакет також містить 200 МБ мобільного інтернету та 50 SMS на всі напрямки. Послугу можна замовити кодом *600#

Після завершення дії пакета починають діяти позапакетні умови: 40 грн за 100 МБ та безлімітне спілкування у Viber, WhatsApp, Skype. У цьому разі при вичерпанні включених у «Роумінг як вдома» мегабайт отримати вигідну ціну на мобільний інтернет можна, скориставшись пакетом «ПівГіга в дорогу». Цей пакет за 150 грн на 7 днів надає 500 МБ мобільного трафіка. Слід акцентувати, що ця послуга доступна не в усіх країнах, наприклад, Мексиці. Замовити її можна кодом *600*4#

Vodafone розширює дію послуг «Роумінг як вдома» та «Роумінг уїкенд», а також відкриває безлімітний меседжинг

Vodafone Україна розширив можливості послуги «Роумінг як вдома»: збільшив список країн, де вона діє, додав мегабайти та безлімітні месенджери. Послуга стає доступною в усіх тарифах Vodafone передплати. Для зручності користувачів пропонується єдиний уніфікований пакет послуг «Роумінг як вдома».

Таким чином, при єдиній вартості 150 грн. на 7 днів, послуга «Роумінг як вдома» діє тепер у 49 країнах світу (раніше їх було 16). Наприклад, додані такі популярні серед українців країни, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Єгипет, Словаччина, Таїланд, Шрі-Ланка, ОАЕ, Китай та інші.

Користувачі послуги отримують 200 МБ, а після їх вичерпання – безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype в рамках базового тарифу по 40 гривень за кожні 100 МБ для іншого трафіку (в рамках 20 пакетів на добу). Кількість хвилин для дзвінків – 100, з них вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин, дзвінки на номери інших мобільних операторів України та по країні перебування (нові напрямки), а також всі вхідні – 30 хвилин.

Популярна послуга «Роумінг, як вдома» була запущена 2015 року. За цей час абонентам були запропоновані найрізноманітніші послуги для того, щоб кожен міг підібрати для себе оптимальний пакет: це «Роумінг уїкенд», «Україна онлайн», «ПівГіга в дорогу», «Польща, як вдома». Вперше в Україні запущений безлімітний меседжинг в роумінгу для спілкування у Viber, WhatsApp, Skype.

Для абонентів, що бажають провести вихідні за кордоном, також є приємна новина: перелік країн послуги «Роумінг уїкенд» був збільшений до 56 (раніше послуга діяла в 31 країні). Підключивши послугу на 3 дні, є можливість користуватися доступним роумінгом з пакетами хвилин, мегабайтами та SMS. А по вичерпанню 100 пакетних МБ, пропонується безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype за аналогією з послугою «Роумінг, як вдома».

Для абонентів, які бажають використовувати більше мобільного інтернету в роумінгу, пропонується нова послуга «ПівГіга в дорогу». Її користувач отримує 500 МБ мобільного інтернету, якими можна скористатися в 57 країнах світу. Вартість послуги на 7 днів складає 150 грн.

Детальна інформація про тарифи та послуги, доступних абонентам Vodafone в роумінгу за посиланням.

У серпні Vodafone Україна в партнерстві зі страховою компанією «АХА Страхування» запустив послугу туристичного страхування – SMART TRAVEL. Унікальний серед мобільних операторів України сервіс дозволяє абонентам Vodafone Україна оформляти страховий поліс прямо в смартфоні та оплатити поліс за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку. Отримати додаткову інформацію та скористатися послугою мобільного туристичного страхування можна на сайті Vodafone Україна

1 2 3 8
Закрити