Нові абоненти Vodafone Joice отримають додаткові тижні спілкування

Vodafone запустив акцію «2 пакети послуг включено».
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone Україна вирішив покращити умови для усіх нових абонентів. Компанія запустила нову акцію «2 пакети послуг включено» в тарифах Joice.

Розуміючи важливість зв’язку в непростих умовах, Vodafone полегшує для абонентів користування новим номером – відтепер в стартових пакетах тарифної лінійки Joice включено два пакети послуг замість одного.

Усі нові клієнти, які придбають стартовий пакет та активують тариф Joice START, PRO або MAX отримають перші 2 пакети послуг без доплат.

Для того, щоб отримати 2 пакети послуг, необхідно активувати стартовий пакет, здійснивши перший дзвінок або скориставшись послугами мобільного інтернету у період дії Акції. Після цього Акція підключається автоматично. Нові абоненти одразу зможуть користуватися обраними тарифами та насолоджуватися перевагами зв’язку від Vodafone.

Акційні пакети послуг надаються всім новим клієнтам актуальної лінійки Joice:

 

Joice START

Joice PRO

Joice MAX

Вартість стартового пакету

150 грн

200 грн

250 грн

Вартість користування з 3 пакету послуг

180 грн/ 4 тижні

230 грн/ 4 тижні

300 грн/ 4 тижні

Наповнення

1 пакет включений 2 пакети включені

 

Мобільний інтернет в пакеті

(15 ГБ + 10 ГБ)

(25 ГБ + 10 ГБ)

(40 ГБ + 10 ГБ)

Хвилини в пакеті

800 на всі мережі, далі Безлім у мережі

1200 хв на всі мережі, далі Безлім у мережі

1600 хв на всі мережі, далі Безлім у мережі

      

Joice – національна лінійка тарифів мобільного оператора Vodafone, в яку входять тарифи Joice Start, Pro, Max. Наповнення тарифів включає до 40 ГБ інтернету, до 1600 хв на дзвінки по Україні, послуги роумінгу, а також безліміт на 38 популярних застосунків.

В умовах воєнного стану Vodafone продовжує забезпечувати українців надійним зв’язком, невпинно покращує якість послуг та турбується про комфорт кожного клієнта. З новою акцією «2 пакети послуг включено» послуг зв’язку та мобільного інтернету Vodafone  стають ще доступніші для нових клієнтів.