Vodafone запускає лінійку data-тарифів для бізнес-клієнтів

З 1 грудня бізнес-клієнти Vodafone зможуть користуватися новою лінійкою тарифів Vodafone Red Business, розробленою з акцентом на збільшення пакетів data-послуг. Переважна більшість тарифних планів нової лінійки включають безлімітний мобільний інтернет.

Компанія виводить нову тарифну лінійку, що відповідає новим потребам клієнтів: зараз абоненти Vodafone набагато активніше користуються мобільним інтернетом і data-сервісами. Бізнес-клієнти Vodafone стали використовувати в середньому на 30% більше data-трафіку в порівнянні з обсягами споживання у 2017 році. При цьому, частка heavy users ¬ абонентів, які в місяць використовують понад 6 Гб, зросла на 62%.

Такій зміні профілю користування сприяє розширення 3G мережі та активне будівництво 4G – географія покриття інтернету четвертого покоління від Vodafone включає в себе 24 області України. Розвиток мереж нового покоління дозволяє оператору постійно розширювати спектр сервісів на основі технологій передачі даних, які допомагають клієнтам впроваджувати інновації та різноманітні digital рішення для розвитку свого бізнесу. Серед найбільш затребуваних – Big Data аналітика, хмарні сервіси, «інтернет речей» (IoT), Mobile ID з послугою електронного цифрового підпису, яка наразі доступна в Україні тільки абонентам Vodafone.

Важливу роль відіграє й той факт, що цифрова трансформація відбувається і в сфері взаємодії бізнесу та держави, все більше транзакцій і державних сервісів – податкові декларації, держреєстри, бази даних, видача дозвільних документів та ін. – переходить в онлайн-формат.

Нова лінійка тарифів почне діяти з 01.12.2018р. Детальний опис нової лінійки Vodafone Red Business на сайті.

Тарифи Vodafone Red Business Базова вартість пакетів послуг на місяцьS
100 грн
M
180 грн
L
250 грн
L+
400 грн
XL
600 грн
XXL
1 100 грн
Вартість послуг понад пакету
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
Мобільний Інтернет5 ГБ10 ГБ+ безліміт на 6 міс*Безліміт15 грн за кожні 500 МБ
Дзвінки на інші мережі України та міські номери100 хв200 хв350 хв600 хв1 000 хв3 000 хв0,60 грн/хв
Дзвінки за кордонВід 1 грн/хвВід 1 грн/хв50 хв100 хв200 хв500 хвВід 1 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі та за кордон100 шт.200 шт.350 шт.600 шт.1 000 шт.3 000 шт.0,60 грн/шт.

Сучасний Wi-Fi змінює назву

Ваш домашній Wi-Fi може сильно відрізнятися від Wi-Fi на роботі, адже за цією назвою можуть ховатися різні стандарти зв’язку. Пересічному користувачеві легко заплутатися в назвах цих стандартів, тому Wi-Fi Alliance, який відповідає за розробку цього каналу комунікації, вирішив надати сучасному стандарту Wi-Fi окреме власне ім’я.

Віднині стандарт 802.11ax називається Wi-Fi 6. Попередні версії Wi-Fi також отримали зручніші позначення: 802.11ac перетворився на Wi-Fi 5, а найпопулярніший сьогодні 802.11n став Wi-Fi 4. Новий принцип іменування не є обов’язковим, але деякі експерти передбачають його швидку популяризацію через зручність та зрозумілість. Сертифікація Wi-Fi 6 стартує наступного року.

Wi-Fi (Wireless Fidelity, бездротова точність) – торгова марка Wi-Fi Alliance та загальновживана назва для стандарту IEEE 802.11 пересилання цифрових даних по радіоканалах. Обладнання, яке відповідає стандарту IEEE 802.11, може бути протестовано Wi-Fi Alliance та отримати відповідний сертифікат і право нанесення логотипу Wi-Fi.
Wi-Fi був створений у 1998 році в австралійській лабораторії радіоастрономії CSIRO інженером Джоном О’Салліваном. Поширеним сьогодні є стандарт IEEE 802.11n, який був затверджений 11 вересня 2009 року. Його застосування дозволило підвищити швидкість пересилання даних практично вчетверо, порівнюючи з пристроями стандартів 802.11g (максимальна швидкість яких дорівнює 54 Мбіт/с). Теоретично 802.11n здатний забезпечити швидкість пересилання даних до 600 Мбіт/с. З 2011 по 2013 розроблявся стандарт IEEE 802.11ac, прийнятий у січні 2014 року. Швидкість пересилання даних при використанні 802.11ac може досягати декількох Гбіт/с. Стандарт 802.11ax планують затвердити лише в грудні 2019 року.

Гнучкі смартфони продаватимуться мільйонами

Принаймні так прогнозують аналітики. За їхніми розрахунками, у 2019 році виробники відвантажать 3 млн пристроїв з гнучкими дисплеями, а в 2022-му цифра зросте до 63 млн одиниць. У грошовому еквіваленті поставки складуть 8,9 млрд доларів, підрахували фахівці компанії Display Supply Chain Consultant у своєму дослідженні ринку гаджетів з гнучким екраном. Найпершими гнучкі дисплеї отримають смартфони, проте згодом виробники застосують цю технологію до планшетів, ноутбуків та інших пристроїв.

Сьогодні на ринку немає девайсів з гнучкими екранами, однак необхідна технологія вже готова . Аналітики кажуть, що масове виробництво стримує дуже висока ціна, яка може зробити подібні смартфони дуже нішевим продуктом. Такий розвиток подій був особливо ймовірним кілька років тому, однак нині вартість флагманів зросла до $1500, що є на рівні з очікуваною ціною у 1500-2000 доларів за смартфони з гнучким екраном.

Експерти очікують, що одним із найперших масове виробництво гнучких телефонів запустить Samsung. Компанія може надати перші деталі про свою розробку вже на початку цієї зими, а випуск новинки запланований на початок 2019 року. Ринок звичайних смартфонів вже тривалий час знижується, і за минулий рік він впав на 1,3%. Цього року, прогнозують аналітики Strategy Analytics, він знизиться ще на 0,5%.

Вартість флагманів зросла до $1500, що є на рівні з очікуваною ціною у 1500-2000 доларів за смартфони з гнучким екраном

Як отримувати SMS без вмикання екрану смартфона

Багато телефонів при надходженні повідомлення активують свій екран. Якщо в цей момент девайс знаходиться в кишені, сенсорний дисплей може почати випадково натискати кнопки: подзвонити куди не треба, надсилати SMS, видаляти ярлики та додатки тощо. Уникнути цього можна, якщо приймати сповіщення без активації екрану.

Для цього знадобиться замінити стандартний додаток SMS на утиліту Textra. Вона дозволяє зручніше налаштувати роботу з SMS, наприклад, згрупувати повідомлення по адресатам чи виділити їх якимось кольором. Окрім цього вона може й налаштувати поведінку екрана при вхідному SMS.

Для цього після інсталяції Textra відкрийте її та клацніть по іконці, яка встановить додаток як програму для повідомлень за умовчанням. Потім зайдіть в її налаштування, перейдіть в «Настройка сповіщень» та в розділі «Стиль сповіщень» вимкніть опцію «Вмикати екран».

Vodafone розшири в 4G мережу – нове покриття з’явилось в буковинських селах

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з’явилося в селах Чернівецької області: Тереблече, Глибока, Грозинці, Рідківці, Топорівці та Валява.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

5 країн, зимовий відпочинок в яких нічим не гірший, ніж улітку

Часто навіть популярні туристичні напрямки краще планувати тоді, коли в Україні сніжно та зимно. Адже саме в цей період природні умови екзотичних країн стають безпечнішими – зменшується інтенсивність тайфунів, активність москітів тощо. До вашої уваги підбірка та стисла інформація про країни, зимова відпустка в яких принесе вам неабияке задоволення.
1. Таїланд

Таїланд ще називають «країною тисячі посмішок», хоча влітку тут переважно постійно дощить і відповідно – підвищена вологість зі спекою. Зазвичай туристичний потік до цієї країни зростає наприкінці осені, особливо у грудні, коли погодні умови найбільш сприятливі. Температура повітря у цей період сягає близько +28°С, вода прогрівається до +25°. І ще одна особливість – у ці місяці практично припиняються вражаючі літні зливи.

Для пляжного відпочинку комфортними будуть курорти Самуї, Паттайю або Пхукет. А Бангкок – столиця Таїланду – не поступається популярністю Парижу, Лондону, Нью-Йорку, Гонконгу… У цьому мегаполісі поруч із сотнями хмарочосів і бізнес-центрів розміщуються архітектурні пам’ятники: храми, палаци і музеї. А вночі головне місто Таїланду перетворюється на гігантський розважальний центр.

Тижневий відпочинок у тризірковому готелі в середньому складає від 21 тис. грн на одну особу. Проживання у п’ятизірковому готелі обійдеться у 32 тисячі гривень.

2. Мексика

Влітку для Мексики характерні дощі, урагани, також на цей період року припадає активність москітів. Узимку ж повітря приємно тепле – до +27, вода у Тихому океані прогрівається до +24°C, а в Карибському морі +25°C.

Однак не лише пляжним відпочинком приємно здивує вас Мексика. Вражаюча велич руїн древньої цивілізації майя, незрівняна місцева гостра кухня, популярні мексиканські дискотеки, що добре відомі в усьому світі, надовго залишать неперевершене враження та спогади.
Поціновувачам минулого, зокрема культури майя, ацтеків і тольтеків, варто відвідати Теотіуакан, Паленке, Ушмаль, Чічен-Іцу. Найвідоміші пляжні курорти Мексики – міста Акапулько, Канкун, Плая-дель-Кармен, острів Косумен. На 25-кілометровій піщаній косі у Канкуні, яка виступає в бік Карибського моря на півострові Юкатан, вас чекає неймовірний відпочинок. Тут же знаходиться й дискотека «Коко-Бонго». Як зауважують місцеві жителі: бути у Канкуні і не відвідати дискотеку «Коко-Бонго»…означає, не побувати у Канкуні. Он як!

Подорож до Мексики (7 ночей) у двозірковому готелі обійдеться у 35 тис. грн. А ось відпочинок у три-, чотири- або п’ятизіркових готелях визначається практично у межах однієї цінової політики – від 43 тис. грн.

3. Шрі-Ланка

Цей острів пропонує відпочинок у спокійному стилі. Сучасні готелі з комфортними номерами розташовані на мальовничому узбережжі. На досить невеликій території цієї країни знаходиться багато стародавніх пам’яток, дев’ять об’єктів із яких занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. При плануванні відпустки слід враховувати, що на транспорті добратися до історичних пам’яток потребує часу – від 4 до 6 годин.

Окрім об’єктів культурної спадщини і неперевершеної природи, тут до послуг як туристів, так і місцевих жителів, популярні пікніки, риболовля, дайвінг тощо. Ви можете в аквалангах опуститися на морське дно, щоби на глибині від 8 до 30 метрів на власні очі побачити рештки кораблів, а саме: танкерів, пароплавів, суховантажів, торговельних суден…і навіть сучасного вантажного корабля, що затонули за останні два століття. Деяким із них вдалося добре зберегтися, і можна навіть під водою зсередини їх обстежити.

Відпочинок для однієї особи (7 ночей) у двозірковому готелі коштуватиме від 32 тис. грн. Тризіркові номери пропонують від 32 200 грн, а ось чотиризірковий The Long Beach Resort обійдеться у суму від 32 600 грн. Приблизно таку ж ціну складе й відпочинок у однозірковому готелі, але тривалістю до 12 днів.

4. Португалія

Взимку погодні умови цієї країни спонукають до пішохідних екскурсій, адже температура повітря коливається від +15°C до +20°C. За такої температури комфортно оглядати історичні пам’ятки цього регіону. Наприклад, у столиці Португалії Лісабоні розташований замок Святого Георгія, кафедральний собор, а звивисті затишні вулички старих районів нагадують казку просто неба. Історія міста Порту починається з 4 століття, історичний центр цього прекрасного міста охороняється ЮНЕСКО. За півсотні кілометрів від Порту знаходиться центр португальського католицизму з резиденцією архієпископа.

Португалія власне здивує кожного туриста, у цій країні постійно кожен відкриває для себе щось нове. Ви будете приємно вражені красою і гостинністю міст Коїмбра, Евора, Фару, Обідуші, Сетубалі.

Тижневий відпочинок у Португалії на одну особу у тризірковому готелі коштуватиме від 13 900 грн грн. Перебування у п’ятизірковому готелі обійдеться від 28 тис. грн.

5. Китай

Взимку ця країна порадує як любителів гірськолижного спорту, так і шанувальників пляжного відпочинку. Хоча в цей період на переважній частині території Китаю температура становить 0 °C, на тропічних островах вона може сягати до +24 °C.

У Харбіні можна годинами милуватися величчю й грандіозністю Великої китайської стіни, яка пролягає через пустелі, гори, болота, ліси…, дивовижною панорамою засніженого замку Діснея, а також відвідати фестиваль снігу та льоду. Гонконг, безумовно, порадує любителів шопінгу, адже в цьому мегаполісі безліч магазинів. До речі, в Китаї усі розпродажі починаються на початку грудня й тривають до Китайського Нового року, що розпочинається між 21 січня і 21 лютого. А за пляжним відпочинком – на тропічний острів Хайнань.

Тижнева поїздка до Пекіна коштуватиме від 13,5 тис грн.; тур Пекін-Шанхай-Сучжоу-Шанхай обійдеться приблизно у 26,7 тис грн. Подорожування до Пекіна, Сіань або Гонконга складе, як мінімум, 63 тис на одну особу.

Не стримуйте своїх вражень і емоцій – одразу діліться ними

Послуга «Роумінг як вдома» допоможе вам швидко, а головне – дешево поділитися враженнями від відвідування описаних вище країн, а також 44 інших держав. Нещодавно Vodafone оновив цю послугу, і вона отримала ще привабливіші умови: на тиждень за 150 грн надає 70 хвилин вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна, а також 30 хвилин на усі вхідні й вихідні дзвінки інших операторів України чи країни відвідування. Пакет також містить 200 МБ мобільного інтернету та 50 SMS на всі напрямки. Послугу можна замовити кодом *600#

Після завершення дії пакета починають діяти позапакетні умови: 40 грн за 100 МБ та безлімітне спілкування у Viber, WhatsApp, Skype. У цьому разі при вичерпанні включених у «Роумінг як вдома» мегабайт отримати вигідну ціну на мобільний інтернет можна, скориставшись пакетом «ПівГіга в дорогу». Цей пакет за 150 грн на 7 днів надає 500 МБ мобільного трафіка. Слід акцентувати, що ця послуга доступна не в усіх країнах, наприклад, Мексиці. Замовити її можна кодом *600*4#

4G мережа Vodafone стала доступна у всіх обласних центрах України

Інтернет 4 покоління з’явився у Вінниці, Черкасах, Житомирі, Рівному, Тернополі та Хмельницкому

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з’явилося ще в шести обласних центрах України: у Вінниці, Черкасах, Житомирі, Рівному, Тернополі та Хмельницькому. Також 4G мережа запущена у містах Берегово Закарпатської області та Дубно Рівненської області. Покриття в цих містах буде розширюватися протягом декількох тижнів.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 областей України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.
Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Vodafone розширив покриття на півдні та в центральній частині України

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з’явилося в населених пунктах в південних і центральних областях України: в селі Малодолинське Одеської області, місті Олешки Херсонської області, місті Олександрія Кіровоградської області, а також в містах Синельникове та Підгородне Дніпропетровської області.

На сьогоднішній день більше 16 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Vodafone розширює дію послуг «Роумінг як вдома» та «Роумінг уїкенд», а також відкриває безлімітний меседжинг

Vodafone Україна розширив можливості послуги «Роумінг як вдома»: збільшив список країн, де вона діє, додав мегабайти та безлімітні месенджери. Послуга стає доступною в усіх тарифах Vodafone передплати. Для зручності користувачів пропонується єдиний уніфікований пакет послуг «Роумінг як вдома».

Таким чином, при єдиній вартості 150 грн. на 7 днів, послуга «Роумінг як вдома» діє тепер у 49 країнах світу (раніше їх було 16). Наприклад, додані такі популярні серед українців країни, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Єгипет, Словаччина, Таїланд, Шрі-Ланка, ОАЕ, Китай та інші.

Користувачі послуги отримують 200 МБ, а після їх вичерпання – безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype в рамках базового тарифу по 40 гривень за кожні 100 МБ для іншого трафіку (в рамках 20 пакетів на добу). Кількість хвилин для дзвінків – 100, з них вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин, дзвінки на номери інших мобільних операторів України та по країні перебування (нові напрямки), а також всі вхідні – 30 хвилин.

Популярна послуга «Роумінг, як вдома» була запущена 2015 року. За цей час абонентам були запропоновані найрізноманітніші послуги для того, щоб кожен міг підібрати для себе оптимальний пакет: це «Роумінг уїкенд», «Україна онлайн», «ПівГіга в дорогу», «Польща, як вдома». Вперше в Україні запущений безлімітний меседжинг в роумінгу для спілкування у Viber, WhatsApp, Skype.

Для абонентів, що бажають провести вихідні за кордоном, також є приємна новина: перелік країн послуги «Роумінг уїкенд» був збільшений до 56 (раніше послуга діяла в 31 країні). Підключивши послугу на 3 дні, є можливість користуватися доступним роумінгом з пакетами хвилин, мегабайтами та SMS. А по вичерпанню 100 пакетних МБ, пропонується безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype за аналогією з послугою «Роумінг, як вдома».

Для абонентів, які бажають використовувати більше мобільного інтернету в роумінгу, пропонується нова послуга «ПівГіга в дорогу». Її користувач отримує 500 МБ мобільного інтернету, якими можна скористатися в 57 країнах світу. Вартість послуги на 7 днів складає 150 грн.

Детальна інформація про тарифи та послуги, доступних абонентам Vodafone в роумінгу за посиланням.

У серпні Vodafone Україна в партнерстві зі страховою компанією «АХА Страхування» запустив послугу туристичного страхування – SMART TRAVEL. Унікальний серед мобільних операторів України сервіс дозволяє абонентам Vodafone Україна оформляти страховий поліс прямо в смартфоні та оплатити поліс за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку. Отримати додаткову інформацію та скористатися послугою мобільного туристичного страхування можна на сайті Vodafone Україна

Українська корпоративна соціальна мережа перемогла в світовому конкурсі інтранетів

Золото міжнародного конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two, в якому беруть участь десятки провідних світових корпорацій, вперше в Україні. Внутрішня соціальна мережа ПРОСТОР компанії Vodafone Україна визнана однією з кращих у світі.
Про конкурс Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two
Штаб квартира престижного глобального конкурсу в області інтранет рішень знаходиться в Сіднеї (Австралія). Організатори та ідеологи конкурсу – консалтингова організація Step two, яка вже понад 20 років працює з компаніями по всьому світу. Нагорода вручається щорічно протягом 12 років. За час існування Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two переможцями ставали: Visa, PANDORA, Accenture, Deloitte, GSK, BNY Mellon, Barclays.
Чим ПРОСТОР Vodafone Україна вразив журі

Нагорода присуджена за унікальні кейси, що дозволяють використовувати інтранет як платформу для реалізації організаційних змін і трансформації корпоративної культури. На думку журі, кастомізовані розробки, реалізовані в ПРОСТОР, ефективно забезпечують реальні бізнес процеси і підсилюють основні вектори стратегії розвитку компанії:

• модуль ОВАЦІЇ – digital подяка колезі;
• Vodafone Smart City – гейміфіцірованний модуль волонтерських активностей;
• онлайн-чати з ТОП-командою;
• розділ Agile – просування інструментів гнучких моделей управління;
• Vodafone Bloggers HUB, навчальний розділ, як яскравий приклад імплементації культури блогінгу в комунікаційну культуру компанії ;
• креативні рішення в сфері UX\UI дизайну

ТОП-менеджер про перемогу
«Це унікальна подія, що підтверджує лідерство Vodafone Україна в області digital рішень. Інтранет ПРОСТОР дає нам необмежені можливості для спілкування та обміну ідеями, – зазначила Надія Сіренко, HR директор Vodafone Україна. – ПРОСТОР дозволяє об’єднувати інтереси бізнесу і співробітників, це майданчик для роботи, навчання, зворотнього зв’язку, розвитку корпоративної культури, визнання й мотивації персоналу. Він допомагає нам об’єднати понад 3000 співробітників по всій Україні в одному цифровому робочому просторі – тут ми ефективно працюємо разом, знаходимо, залучаємо й розвиваємо наше наступне покоління лідерів думок і майбутніх бренд-амбасадорів компанії».
ПРОСТОР.
Факти й цифри
ПРОСТОР, внутрішня соціальна мережа Vodafone Україна, є універсальним digital- workplace, яке об’єднує в собі функціонал інтранету, соціальних мереж Facebook, LinkedIn, а також інструменти проектного менеджменту.
На сьогоднішній день 88% співробітників активно користуються мережею ПРОСТОР. За час роботи мережі компанії вдалося вдвічі поліпшити індекс eNPS – показник лояльності співробітників. Завдяки активному використанню мережі, компанія змогла заощадити близько $2 мільйонів за рахунок збільшення ефективності співробітників, економії часу на проведення зустрічей і навчання. Інформаційний ресурс ПРОСТОР сьогодні налічує понад 45 тисяч блогів, документів та відео з корисною інформацією. Завдяки інтеграції продуктивних систем, з якими працюють співробітники, в ній можна не тільки спілкуватися. Тут можна оформити заявку на відпустку, забронювати готель, замовити залізничні та авіаквитки для бізнес-поїздки, узгодити робочі питання, обговорити проекти та хвилюючі питання.
1 2 3 8
Закрити