Ігровий трафік у мережі Vodafone зріс на 50%

З появою 4G ігровий трафік у мережі Vodafone зріс на 50% – такими є результати аналітики, представленої експертами компанії. Зростання популярності мобільного геймінгу призвело до виділення ігрового трафіку в окремий сегмент.

За результатами роботи 4G мережі в квітні – червні 2018 року найпопулярнішими мобільними іграми серед клієнтів Vodafone стали Clash Royale та Pokemon Go. Із комп’ютерних ігор, для гри в які клієнти використовують мобільний інтернет, найбільш популярною став Half Life 2.

У перший місяць роботи мережі 4G інтернетом четвертого покоління скористалися понад 1,5 мільйона клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в межах дії 4G збільшився на 60%. За статистикою, 45% всього трафіку припадає на відео-сервіси, 23% обсягу витрачається в соціальних мережах, на інтернет-серфінг припадає менше 10% трафіку в мережах 4G, мобільний сегмент складає вже більше 5% всього обсягу та продовжує зростати.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G інтернет в діапазоні 2,6 ГГц 30 березня. Спочатку 4G з’явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільного інтернету. На даний момент оператор активно готує до запуску мережу 4G у діапазоні 1,8 ГГц, старт якої за умовами тендеру заплановано на липень

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію із заміни SIM-карти на USIM.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги. Актуальна інформація про 4G покриття доступна на сторінці.

Спад популярності смартфонів: в Європі починається нова ера

В Європі у першому кварталі, акцентують аналітики Canalys, продажі смартфонів знизилися на 6,3%. Власне це є рекордним спадом для одного кварталу. Якщо ж виокремити лише Західну Європу, то в цьому регіоні падіння сягло 13,9%. На думку експертів, подібні показники означають початок нової ери для смартфонів у регіоні.
У Західній Європі ринок смартфонів упав на 13,9%
Лідером європейського ринку лишається компанія «Samsung», яка реалізувала 15,2 млн смартфонів і зайняла 33,1% ринку. Однак південнокорейський виробник продемонстрував і найбільший спад – на 15,4%. Apple посіла друге місце, реалізувавши 10,2 млн смартфонів, що на 5,4% менше, ніж торік.

Якщо у Західній Європі за один квартал було реалізовано лише 30,1 млн смартфонів, у Центральній і Східній Європі продажі зросли на 12,3% і налічували 15,9 млн апаратів. Аналітики пояснюють це активністю громадян Росії, які придбали на 25,4% більше телефонів.

Інші виробники п’ятірки лідерів відзвітували про зростання поставок. «Huawei» збільшила продажі на 38,6%, відвантаживши 7,4 млн пристроїв. «Nokia» реалізувала 1,6 млн смартфонів, однак «Canalys» не уточнює динаміку у відсотках. «Xiaomi» показала захмарні результати, збільшивши показник на понад 999%. Хоча в кількості реалізованих апаратів вона виглядає досить скромно – 2,4 млн смартфонів.

Аксесуар за $50 перетворює смартфон на високоточну інфекційну лабораторію

Невеликий за розміром аксесуар для звичайного смартфона – поміщається на долоні – може врятувати тисячі життів у віддалених регіонах, адже із точністю лабораторії дозволяє визначати 12 поширених вірусних і бактеріальних захворювань. Серед них – паротит, кір, герпес і хвороба Лайма.

Він уже пройшов тестові випробування на 771 пацієнтові в шпиталі при Університеті Пенсильванії. Результати вражаючі – 1% хибних спрацьовувань.

Принцип дії нового пристрою полягає в аналізі фотографій. Гаджет робить фото 96 зразків біологічного матеріалу, а потім використовує технології машинного аналізу зображення для визначення наявності захворювання.

На створення дослідного прототипу вчені витратили $50 для закупівлі компонентів. Однак при масовому виробництві, на їх думку, ціна може знизитися. Зараз науковці подали заявку на патент і сподіваються розпочати клінічні випробування з майбутнім випуском комерційних гаджетів.

Вірусні й бактеріальні захворювання небезпечні ще й тому, що вони швидкоплинні й досить складно контролювати їх поширення. Як стверджують розробники, якщо виявити інфекцію раніше, її можна лікувати набагато швидше. Що, безумовно, має дуже важливе значення, особливо у віддалених регіонах.

Vodafone знижує вартість інтернету в роумінгу для контрактних клієнтів

З 1 червня контрактні клієнти Vodafone будуть користуватися мобільним інтернетом у роумінгу за більш вигідними тарифами. Нові базові тарифи доступні в більш ніж 75 країнах світу. Вартість користування Мобільним Інтернетом тепер складе 40 грн за кожні 100 МБ.

Пакет послуг включає безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp і Skype. Безлімітний меседжінг надає можливість необмежено відправляти повідомлення – текст і картинки – в роумінгу. Щоденна оплата 40 грн. знімається при першому користуванні на добу будь-яким з месенджерів: Viber, WhatsApp, Skype і/або Інтернетом.

Решта умов базових тарифів у роумінгу залишаються незмінними. Клієнтам Vodafone доступні дзвінки від 2 грн за хвилину в 16 країнах Європи, де працює Vodafone. Базові тарифи активуються автоматично. Напередодні подорожі за кордон контрактним абонентам варто перевірити, чи активована послуга роумінгу, це можна зробити за допомогою USSD команди *110*51# і кнопка виклику.

У квітні цього року Vodafone представив оновлені роумінгові тарифи для клієнтів передоплати – базові тарифи в роумінгу в більш ніж 75 країнах світу діють за умови реєстрації в будь-якій мережі. Тарифи пропонують доступний мобільний інтернет і безлімітний меседжінг, а також меншу вартість розмов у роумінгу.

Перший місяць 4G: скористалися понад мільйон клієнтів Vodafone

У перший місяць роботи мережі 4G нею скористалися понад 1 мільйон клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в зоні дії 4G збільшився на 60%. За статистикою, 45% всього трафіку припадає на відеосервіси, 23% обсягу витрачається в соціальних мережах, на інтернет-серфінг припадає менше 10% трафіку в мережах 4G.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G-інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 березня, на сьогодні в ефірі 24 міста із 28 запланованих у цьому діапазоні на найближчий час. Спочатку 4G з’явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом.

Найбільша кількість активних 4G користувачів – у Києві, потім ідуть Харків, Одеса, Дніпро та Чернівці. Користуватися швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління вже можна в таких містах:

• Київ та міста Київської області: Бориспіль, Вишневе, Чабани, Українка, Ірпінь;
• Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.);
• Харків, Куп’янськ (Харківська обл.);
• Запоріжжя, Енергодар, Бердянськ (Запорізька обл.);
• Одеса, Лиманка (Одеська обл.);
• Львів;
• Полтава;
• Суми;
• Івано-Франківськ;
• Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.);
• Луцьк;
• Кропивницький;
• Херсон.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G-інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 березня, на сьогодні в ефірі 24 міста із 28 запланованих у цьому діапазоні на найближчий час. Спочатку 4G з’явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом. Сьогодні оператор активного готує до запуску мережу 4G у діапазоні 1,8 ГГц, старт якої за умовами тендера заплановано на липень.

У поточних тарифах Vodafone Red Extra клієнтам доступні 2, 5, 10 або 14 ГБ трафіку. Також новим клієнтам Vodafone, залежно від тарифу, пропонується 6 місяців безлімітних месенджерів або YouTube.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безплатно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-картки, а також інструкцію із заміни SIM-картки на USIM.

Безкоштовно замінити картку на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карток – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G. Актуальна інформація про 4G-покриття доступна на сторінці.

4G – інтернет всього

Cпіввітчизники нещодавно могли на екранах своїх смартфонів помітити цікаву зміну: замість 3G з’явилася позначка 4G. У країні почали розгортати четверте покоління зв’язку, і жителі понад двох десятків міст вже можуть відчути його переваги.

Стандарт 4G LTE є наступним кроком еволюції мереж 3G UMTS. Він використовує вже наявну інфраструктуру оператора та надає більшу пропускну здатність і швидкість пересилання даних.

У світі налічується понад 520 мереж четвертого покоління 4G, під яким сьогодні розуміють технологію зв’язку Long Term Evolution (LTE). За даними глобального дослідженням Open Signal, лідером розвитку інфраструктури є Південна Корея. Тут LTE покриває 99% території країни, середня швидкість завантаження даних у мережах південнокорейських операторів становить 41,34 Мбіт/с. Україна тільки приєдналася до клубу 4G-країн, але наявна інфраструктура мобільного зв’язку дозволить швидко наздоганяти лідерів.

Що пропонує 4G українцям? Цей стандарт обіцяє низку переваг, а саме:

• Значно збільшену швидкість завантаження. Це означає, що вільно транслювати потокове відео можна буде в якості Full HD. Тобто без жодних затримок і в надзвичайно чіткому зображенні спілкуватися по відеосервісу можна майже як «наживо». Навіть «найважчі» сайти відкриватимуться миттєво, а потокове відео буде доступне одразу ж, без буферізації;

• Значно зменшену затримку пересилання пакетів даних. Це дозволить грати в онлайнові ігри по мобільному каналу так само, як і в мережі кабельного інтернету;

Збільшена ємність базових станцій. Інтернет надійніше працюватиме в місцях великого скупчення людей. Тобто в торговельно-розважальних центрах, людних місцях чи переповнених стадіонах якість передачі даних буде так само високою;

• Довше функціонування від батареї. Завдяки «розумному» керуванню радіомодулем 4G дозволяє зменшити енергоспоживання до 25% порівняно з 3G. Хоча з іншої сторони, користуватися якісним мобільним інтернетом закономірно захочеться більше;

• Більше доступних пристроїв. LTE-модулями можуть оснащувати не тільки смартфони і планшети, а й ноутбуки, ігрові приставки, відеокамери та інші портативні й побутові пристрої, а також безліч техніки, що підключена до інтернету речей;

• Розвиток інтернету речей. Збільшена ємність мережі, пришвидшення передачі даних також дозволять компаніям легше й простіше впроваджувати нові рішення автоматизації. Все більше різноманітних пристроїв, що спілкуються між собою, – від автоматичного освітлення та «розумного дому» до мобільної медицини і засобів безпеки полегшать побутові завдання та дозволять нам зосередитися на цікавіших речах.

Vodafone Україна вже увів в експлуатацію 4G у найбільших містах і постійно її розширює, тому при нагоді спробуйте новий зв’язок. Тим паче, оператор поки що тарифікує нову послугу по-старому, тобто нові переваги можна отримати за звичною ціною.
Ви готові до 4G?
Для роботи у 4G необхідно мати лише мобільний гаджет із сумісним радіомодулем і SIM-картку з його підтримкою – USIM. Перевірити, наскільки ваше обладнання готове до четвертого покоління зв’язку, досить просто: потрібно набрати на телефоні код *222# та натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS із результатом перевірки смартфона та SIM-картки, а також підказкою щодо заміни SIM-карти на USIM. Безкоштовно замінити картку на USIM можна у магазинах Vodafone. У разі якщо смартфон не підтримує 4G, можна підібрати новий – в інтернет-магазині оператора shop.vodafone.ua

Клієнти Vodafone тепер зможуть самостійно замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок

Vodafone Україна запропонував клієнтам передплачених тарифів новий сервіс – самостійну заміну SIM-картки. Найчастіша причина звернення до центрів обслуговування – заміна втраченої або пошкодженої SIM-картки, і останнім часом – заміна старої SIM-картки на USIM, карти нового формату з підтримкою 4G. Завдяки новому сервісу клієнти компанії зможуть замінити стару SIM картку на нову зі збереженням номера без необхідності йти в магазин Vodafone.

Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-картки вже почали з’являтися у продажу, а з 1 травня їх можна буде купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість стартового пакета для заміни SIM-картки становить 25 грн. При заміні SIM-картки зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план та всі підключені послуги.

Таку SIM-картку клієнт може активувати віддалено, заощадивши час на похід у магазин. Для заміни старої SIM-картки на USIM з підтримкою 4G потрібно зателефонувати за номером 222 зі свого номера Vodafone і повідомити оператору серійний номер нової USIM-картки, вказаний на новому стартовому пакеті.

У разі втрати або пошкодження SIM-картки для активації нової USIM-картки, потрібно зателефонувати за номером 222 з будь-якого номера Vodafone або 0 800 400 222 з номера будь-якого іншого українського оператора, пройти ідентифікацію й повідомити серійний номер нової USIM-картки.

Нова карта запрацює відразу після спілкування з оператором. Клієнти, які скористалися сервісом, можуть отримати 4 ГБ у подарунок. Детальніше про те, як можна самостійно замінити стару карту на USIM та отримати подарунок, можна дізнатися за посиланням.

USIM-карта – це вдосконалена версія звичайної SIM-картки, що працює в мережі четвертого покоління зв’язку LTE/4G при наявності покриття, технічної можливості активації послуги, а також технічних характеристик і налаштувань телефону. USIM-картка має більший обсяг пам’яті і високу ступінь захисту.

Основні переваги USIM:

• можливість користуватися 4G інтернетом;
• підтримка більш досконалих стандартів криптографічного захисту;
• можливість записувати до 500 контактів у внутрішню телефонну книгу
• можливість вказувати в контактах телефонної книги додаткові номери телефонів та e-mail;
• додаткове меню оператора з набором інформаційних і розважальних сервісів.

Оновлені тарифи Vodafone RED EXTRA: більше гігабайт і безліміт на відео, соцмережі та месседжинг

Vodafone Україна представив оновлену лінійку тарифів Vodafone RED EXTRA. З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, у новій лінійці збільшений обсяг мобільного інтернету. Залежно від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, у тому числі і в 4G мережі.
Для легкого початку користування мобільним інтернетом підійде тариф Vodafone RED EXTRA, який коштує 55 грн. Окрім 2 гігабайтів новим користувачам тарифу доступне безлімітне спілкування у Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype і Telegram. Акційна пропозиція діє також і для нових користувачів Vodafone RED EXTRA S, їм будуть доступні тепер не тільки 5 ГБ інтернету, але і безлімітний перегляд відео на YouTube. Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, достатньо купити стартовий пакет S або XS до 1 жовтня 2018 року, зателефонувати на 111, зробити перше поповнення і користуватися наданими безлімітами протягом півроку.

Найбільш активним користувачам підійдуть тарифи Vodafone RED EXTRA M і L, у яких за 105 грн і 170 грн відповідно доступні 10 ГБ і 14 ГБ швидкісного інтернету, безлімітний месседжинг, включаючи текстові та графічні повідомлення та безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Тарифи Vodafone RED EXTRA як і раніше спираються на принцип worry free і включають у себе не тільки гігабайти та безлімітний доступ до різних інтернет сервісів. В них також доступні безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна, дзвінки на інші мережі та за кордон, SMS і MMS.

Детальніше про тарифи можна дізнатися на сайті компанії.

Нові тарифи для роумінгу: більше та дешевше

Перед новим туристичним сезоном Vodafone Україна запропонував нові роумінгові пропозиції. Оновлені тарифи дають доступніший мобільний інтернет та безлімітний меседжинг, а також дешевші телефонні розмови у більш, ніж 75 країнах світу.

Так, 15 хвилин розмов вартістю від 35 грн тепер доступні в роумінгу в таких країнах, як Австрія, Велика Британія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Канада, Норвегія, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Росія, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Франція, Чехія, Швеція. Фінляндія, Чорногорія, Естонія, Швейцарія та Японія. Вартість розмов включає усі вхідні дзвінки та вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна та номери абонентів інших операторів України, а також вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування.

Ті, кому за кордоном потрібне онлайн спілкування, можуть отримати 100 МБ мобільного Інтернету та безлімітний меседжинг протягом доби у Viber, WhatsApp та Skype, включаючи текстові повідомлення і зображення, всього за 40 грн. Вартість надсилання SMS або MMS на усі мережі – 15 грн за 15 повідомлень.

Щоб скористатися базовими тарифами Vodafone у роумінгу в більш, ніж 75 країнах світу, можна зареєструватися у будь-якій мережі. Детальніший перелік країн, у яких діють нові тарифи, можна знайти за посиланням.

4G від Vodafone Україна скористалися вже більше 500 000 клієнтів

Перші дні роботи 4G-мережі Vodafone Україна підтвердили – попит на четверте покоління мобільного зв’язку є, і він великий. За чотири дні 4G-послугами скористалися більше ніж півмільйона абонентів, а в самій мережі 4G-мережі обсяг трафіку зріс на 40% – в основному за рахунок відеосервісів.

Лідером у користуванні 4G став Київ – у столиці готовність клієнтів до нової послуги виявилась найвищою. На другому місці по користуванню 4G є Харків, третє місце посіла Одеса.

Користуватись 4G-інтернетом від Vodafone Україна клієнти можуть за поточним тарифом без будь-яких доплат. Перші 4G тарифи з’являться пізніше, вони будуть розраховані на різний обсяг користування мобільним інтернетом та сервісами.

Vodafone Україна запустив 4G у діапазоні 2,6 ГГц 30 квітня, і на сьогодні мобільним інтернетом четвертого покоління можна у таких містах:

• Київ та міста Київської області: Бориспіль, Вишневе, Чабани;
• Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.);
• Харків, Куп’янськ (Харківська обл.);
• Запоріжжя, Енергодар, Бердянск (Запорізька обл.);
• Львів;
• Полтава;
• Суми;
• Івано-Франківськ;
• Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.);
• Луцьк;
• Кропивницький;
• Одеса;
• Херсон.

Першочергово 4G з’явився там, де найбільше користувачів мобільним інтернетом. У найближчий час нова послуга працюватиме у 28 українських містах. Там абоненти Vodafone зможуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, більш активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Щоб клієнти краще осягнули переваги 4G, Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Подивитись її можна на сторінці.

Клієнти також можуть просто перевірити, чи готове їхнє обладнання до 4G. Для цього досить зробити єдиний USSD-запит – набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію зі заміни SIM-карти на USIM.

Безкоштовно замінити карту на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G. Актуальна інформація про 4G покриття доступна на сторінці.

Закрити