Як зробити Android-тему максимально темною

Використання темних тонів у оформленні операційної системи корисне одразу з кількох причин. Увечері при недостатньому освітленні вони не так сильно втомлюють очі. Також темне оформлення трохи економить заряд акумулятора, адже на його відображення витрачається менше енергії. Щоб перевести Android у такий режим, потрібно зробити кілька кроків.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

По-перше, слід виставити темну тему пристрою в налаштуваннях. Це зробить темними деякі елементи інтерфейсу системи, наприклад, загальне меню додатків, панель сповіщень та верхню службову шторку. Для цього треба перейти в меню в “Налаштування”, потім в“Екран”, розгорнути приховані пункти, натиснувши “Додатково” і вибирати пункт “Тема пристрою”. Там слід вибрати темну тему, також є можливість повернути світлу чи увімкнути автоматичний вибір теми на основі гамми фонового малюнка.

По-друге, треба увімкнути нічний режим пристрою у меню розробника. Він дозволить деяким додаткам (наприклад, Instagram) за замовчуванням запускатися з темними тонами оформлення. Щоб активувати меню розробника, зайдіть у “Налаштування”, потім у розділ “Система”, далі перейдіть у розділ “Про телефон” і в самому низу швидко поклацайте по пункту “Номер складання”. По ньому потрібно тапнути як мінімум сім разів. Коли меню активується, відповідне повідомлення з’явиться на екрані, а у розділі “Система” з’явиться новий пункт “Параметри розробника” у підменю “Додатково”. Перейшовши у “Параметри розробника” знайдете пункт “Нічний режим” та виберете “Завжди ввімкнено”. Також можна задати його ввімкнення автоматично (за часом доби).

По-третє, у багатьох додатках є можливість активувати темні теми оформлення, знайшовши відповідні пункти у налаштуваннях. Але тут треба зважати на власні смаки, бо, наприклад, в браузері Opera веб-сторінки при увімкненій нічній темі виглядають не дуже привабливо.