Як в іграх на Android увімкнути лічильник FPS

Кількість кадрів за секунду (FPS) — один із головних чинників комфорту відеоігор. Чим їх більше, тим плавніша картинка на дисплеї і тим легше очам. Для комп'ютерів є безліч програм, які показують частоту кадрів за секунду в будь-якій грі. Ця функція навіть вбудована в деякі сучасні монітори. А от на Android за замовчуванням такої можливості немає. Та це можна виправити.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Для описаного нижче способу потрібен доступ до “Режиму розробника” на апараті. Для його активації потрібно зайти у налаштування й у розділі «Система» вибрати “Про телефон”. Перейшовши до цього розділу, внизу треба як мінімум сім разів швидко натиснути на номер складання. Після цього з’явиться повідомлення, що “Режим розробника” увімкнено. Можна одразу активувати режим налагодження по USB: він знадобиться для подальших кроків.  

Отже, для встановлення лічильника FPS спочатку потрібно завантажити додаток GameBench, запустити його на смартфоні та дотримуватися відповідної інструкції на екрані. Коли з’явиться пропозиція завантажити компонент GameBench для Windows, потрібно перейти на комп’ютері за адресою get.gamebench.net і встановити програму.

Після цього потрібно підключити смартфон до комп’ютера через USB і запустити встановлений на ПК компонент GameBench. Таким чином увімкнеться можливість відображення FPS у програмах на Android.

Наступним кроком буде від’єднання смартфона від комп’ютера. Потрібно запустити на мобільному пристрої додаток GameBench і визначитися з грою, для якої активується показ лічильника кадрів за секунду. Додаток запитає дозвіл на відображення згори інших програм. Для дозволу потрібно натиснути кнопку “Активація”, обрати в переліку програм GameBench і увімкнути відповідну можливість. Після цього лічильник буде доступний в обраних іграх і програмах. Для вимкнення його треба просто вийти з GameBench.