У 33 країнах мобільні мережі швидше за Wi-Fi

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Нині більшість смартфонів працюють за простим алгоритмом – підключаються до Wi-Fi щоразу, як це можливо. Однак періодично можна почути думку експертів телеком-індустрії, що тепер це не найкраща ідея. Адже мобільні мережі все частіше випереджають за швидкістю Wi-Fi і залишають кращі враження при роботі з ними.
За даними сервісу OpenSignal, уже 33 країни розвинули мобільні мережі, швидші за Wi-Fi. Наприклад, в Австралії стільникові мережі на 13 Мбіт/с швидші за Wi-Fi, у Франції – на 2,5 Мбіт/с. У Сингапурі, Гонконзі та США передача по мобільних каналах швидша на 34 Мбіт/с, 38 Мбіт/с та 25 Мбіт/с відповідно.

На думку аналітика OpenSignal Ієна Фогга, нині смартфонам необхідно змінювати свої алгоритми підключення до мереж. Сьогодні телефони найчастіше при першій можливості підключаються до Wi-Fi, вважаючи ці канали кращими. Це особливо стає актуальним із поширенням мереж 5G, здатних стати заміною дротовому інтернет-каналу.

Нині лише деякі апарати, наприклад, Huawei обирають канал передачі даних залежно від його можливостей. Вони тестують інтернет-канал, чи то стільникове з’єднання або Wi-Fi та обирають найшвидший.