Втричі більше трафіку споживають користувачі акції «YouTube без перерв»

Статистика ексклюзивної пропозиції від Vodafone і YouTube для українських користувачів.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone проаналізував користувацькі звички клієнтів, які скористались акцією «YouTube без перерв». З червня 2020 року Vodafone проводить масштабну акцію спільно з відомим відеосервісом в Україні та світі – платформою YouTube. Акція передбачає безкоштовну передплату «YouTube Premium» на 4 місяці і безкоштовне використання трафіку з подальшим платним продовженням або можливістю повернення до стандартних умов перегляду відео.

Зважаючи на глобальну популярність платформи YouTube і тренд зростання споживання відеоконтенту, пов’язаний зі змінами способу життя більшості людей, українські споживачі схильні до використання більших обсягів інтернет-трафіку.

Акція, яка дозволяє абонентам Vodafone користуватися YouTube без обмежень, підтверджує цей тренд: абоненти з підключеною акцією споживають в середньому на місяць у 3 рази більше трафіку, ніж інші абоненти Vodafone. Кількість унікальних користувачів YouTube на місяць серед абонентів Vodafone збільшилось на 3% за період з червня по листопад 2020 року.

Акція стала настільки популярною серед користувачів сервісу, що станом на кінець 2020 року кількість тих, хто скористався акцією, перевищила прогнозовану кількість активацій на 10%.

YouTube Premium – це платна підписка, яка стала доступною з 2018 року, і зараз налічує більше 30 мільйонів користувачів по всьому світі.

З YouTube Premium користування YouTube стає ще більш зручним:

– відео без реклами;

– відео не зупиняється при блокуванні екрану або користуванні іншими додатками;

– можливість скачування відео та перегляду без доступу до інтернету;

– передбачено доступ до музичного стрімінговому сервісу YouTube Music Premium.

Підписка YouTube Premium діятиме на всіх пристроях, на яких доступний сервіс YouTube, за умови, що вхід буде здійснено з облікового запису, на якому активована підписка. Користуватись YouTube Premium можна на смарфоні, планшеті, телевізорі або через браузер.

Щоб взяти участь у акції, клієнтам Vodafone потрібно ввести комбінацію *313# і очікувати СМС з подальшими кроками.

Новим клієнтам компанії треба купити стартовий пакет Vodafone і активувати SIM-карту. Користувачам пристроїв на базі Android треба ввести комбінацію *313# (можна відразу після активації сім карти) і очікувати SMS з подальшими кроками. Користувачам пристроїв на базі iOS потрібно ввести комбінацію *313#, бажано через 24 години після активації SIM-карти, і очікувати СМС з подальшими кроками.