Vodafone відкрив новий магазин на Хрещатику – що особливого?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone відкрив новий магазин на Хрещатику – що особливого?

У ці вихідні Vodafone Retail відкрив свій новий магазин на Хрещатику. Магазин розташований за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 22, у будівлі Головпоштамту. Vodafone ділиться першими результатами роботи магазину та дає 5 причин, чому на нього варто звернути увагу.

Головний магазин Vodafone

Новий магазин на Хрещатику стане флагманом мережі Vodafone Retail. Тут компанія тестує та впроваджує нові підходи в обслуговуванні клієнтів та продажах гаджетів.

«Україні є куди рости в плані розвитку ритейлу. Ми, звісно, аналізуємо український ринок, разом з тим беремо за основу свою експертизу та експертизу наших глобальних партнерів в інших країнах. В Україні ми сповідуємо філософію відмінну від інших гравців ринку. Ми будемо допомагати, розвивати, навчати, розважати та створювати унікальний стиль спілкування компанії і клієнта. Vodafone Retail – це не традиційна торгова мережа, це новий experience – простір»,

– Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

Перший магазин партнерської моделі

У центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть демонструватися всі новинки та флагмани бренду. Це перший магазин, де компанія тестує партнерську модель з Samsung. У планах обладнати бренд-зонами Samsung ще 17 магазинів до кінця 2019 року, та 60 магазинів у 2020 році.

«Ми віримо у партнерство з найбільшими технологічними компаніями, світовими лідерами в технологіях, розробці та виготовленні сучасних пристроїв. В цьому контексті одним зі стратегічних партнерів на українському ринку є Samsung. Ми плануємо, що наші партнерські магазини стануть своєрідними інноваційними центрами, де можна буде побачити технологічні новинки та техніку, пов’язану з технологіями передачі данних, інтернетом речей й іншими інноваційними розробками»,

– Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

Нестандартні «острівки»

Окрім традиційних функціональних зон продажів та обслуговування, простір магазину пропонує й декілька нетипових «острівків». Так, наприклад, кожен відвідувач магазину може користуватися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до проекту «Добра справа в подарунок». А ще у магазин Vodafone варто зайти, щоб випити хорошої кави. У майбутньому на території магазину запрацює постійна експозиція музею мобільної історії.

Інновації та історія в інтер'єрі

Простір магазину поєднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне та внутрішнє оформлення будівлі. Так, дизайнери зберегли вінтажне покриття підлоги та ліпнину, вписавши їх у сучасний дизайн нового магазину. Загальна торгова площа магазину складає 220 мкв.

Що купують у головному магазині на Хрещатику

У перші вихідні магазин відвідали близько 7000 клієнтів. Максимальний чек покупця склав 31 тис. грн.

Серед продажів смартфонів топ-5 виглядає наступним чином:

1. Samsung Galaxy J4 2018
2. Samsung Galaxy A30 32GB
3. Xiaomi Mi A3 4/64GB
4. Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB
5. Nokia 1 Plus

Топ-5 гаджетів:

1. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 Black
2. Модем USB Alcatel IK40 White LTE
3. Смарт-годинник Amazfit Bip Black
4. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 Black
5. Смарт-годинник ELARI Fixitime 3 Pink

Попередній
Далі
Магазин на Хрещатику, 22 працює щодня з 10 ранку до 9 вечора.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter