Vodafone Україна, що входить в групу NEQSOL Holding, оголошує про емісію облігацій обсягом $500 млн

Компанія Vodafone Україна оголосив, що здійснив свою першу емісію єврооблігацій на міжнародних ринках капіталу обсягом $500 млн із прибутковістю 6,20% і терміном погашення до 11 лютого 2025 року.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

ПрАТ «ВФ Україна» (Vodafone Україна), другий за величиною оператор мобільного зв’язку в Україні за кількістю абонентів, що входить в NEQSOL Holding, оголосив, що здійснив свою першу емісію єврооблігацій на міжнародних ринках капіталу обсягом $500 млн із прибутковістю 6,20% і терміном погашення до 11 лютого 2025 року. Емітентом цінних паперів виступила VFU Funding PLC з метою подальшого фінансування Vodafone Україна.

Євробонди будуть включені в котирувальний список Ірландській фондової біржі Euronext Dublin (Global Exchange Market). Очікується, що облігації отримають рейтинг B від S&P та B від Fitch (відповідно до корпоративних рейтингів Vodafone Україна).

Прибутковість єврооблігацій складає 6,20% річних, що згідно представленої інформації відображає премію в розмірі 95 базисних пунктів до рівня доходності суверенних облігацій України і найнижчу ставку прибутковості в доларах США, будь-коли досягнутої українськими корпоративними емітентами. Разом з тим, обсяг випуску єврооблігацій дорівнює найбільшому дебютному траншу, здійсненого українським корпоративним емітентом.

«Випуск єврооблігацій відповідає стратегіям розвитку NEQSOL Holding та Vodafone Україна. Ми розуміємо, що досягли найнижчої ціни на випуск єврооблігацій серед корпоративних емітентів з України. Я вітаю нашу команду і партнерів з цим значним успіхом, який як ми вважаємо свідчить про зростаючу довіру та інтерес до нашої діяльності»,

– зазначив Юсіф Джаббаров, CEO NEQSOL Holding.

«Ми беремо до уваги плани розвитку Vodafone Україна, які передбачають подальші інвестиції в 4G і впровадження інноваційних послуг. Ми вважаємо український ринок високо пріоритетним згідно нашої стратегії міжнародної експансії. Ми твердо віримо в позитивний потенціал розвитку українського ринку»,

– додав Юсіф Джаббаров.

«Єврооблігації випущені на вигідних умовах терміном на 5 років. Ми вважаємо, що вартість і обсяг випуску єврооблігацій демонструють наші сильні фінансові позиції. Цей випуск єврооблігацій є великим досягненням не тільки для Vodafone Україна, а й для всього українського ринку»,

– зазначила Ольга Устинова, CEO Vodafone Україна.
Vodafone Україна має намір використовувати доходи від єврооблігацій в тому числі для рефінансування своєї проміжної позики, решта коштів буде використано для загально корпоративних цілей. J.P. Morgan виступив в якості ведучого глобального координатора та спільного організатора випуску цінних паперів, Raiffeisen Bank International виступив в якості спільного організатора і спільного лід-менеджера випуску цінних паперів, Dragon Capital і ICBC Standard Bank виступали в якості спільних лід-менеджерів по угоді.
ЗА ВИНЯТКОМ ПЕВНИХ ВИПАДКІВ, ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЄ РОЗГОЛОШЕННЮ, ПУБЛІКАЦІЇ АБО ПОШИРЕННЮ, ПРЯМО АБО ОПОСЕРЕДКОВАНО НА ТЕРИТОРІЇ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ, АВСТРАЛІЇ, КАНАДИ, ЯПОНІЇ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ЮРИСДИКЦІЇ, В ЯКІЙ ПРОПОЗИЦІЯ АБО ПРОДАЖ ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЗАБОРОНЕНІ В СИЛУ ЗАКОНУ.

Ніщо в цьому документі не є пропозицією про продаж цінних паперів в Сполучених Штатах або будь-який інший юрисдикції, де це незаконно. Облігації були й будуть зареєстровані відповідно до закону США про цінні папери 1933 року, з поправками («Закон США про цінні папери»), або в будь-якому органі, що регулює обіг цінних паперів у Сполучених Штатах або в інших юрисдикціях.

Цінні папери, згадані в цьому документі, можуть пропонуватися або продаватися (і) в Сполучених Штатах тільки особам, які є «Кваліфікованими інституційними покупцями» за визначенням Правила 144A згідно Закону про цінні папери і (b) «Кваліфікованими покупцями» за визначенням розділу 2(a)(51) Закону про інвестиційні компанії1940 року («Закон про інвестиційні компанії»), на підставі виключення, описаного в розділі 5 Закону США про цінні папери, і інших винятків (правило 144А), а також (іі) нерезидентам США для офшорних операцій відповідно до Положення S Закону США про цінні папери. Емітент не був і не буде зареєстрований відповідно до Закону США про інвестиційні компанії.

За деякими винятками, цінні папери, згадані в цьому документі, не можуть пропонуватися або продаватися в Австралії, Канаді або Японії, а також за рахунок або в інтересах будь-якого громадянина, резидента або громадянина Австралії, Канади або Японії. Пропозиція і продаж цінних паперів, згаданих в цьому документі, не були і не будуть зареєстровані відповідно до Закону про цінні папери або чинним законодавством про цінні папери Австралії, Канади або Японії. Ніяку публічну пропозицію цінних паперів не буде здійснено в Сполучених Штатах.

Це оголошення поширюється тільки серед тих і направляється тільки тим (i) особам, які знаходяться за межами Великобританії, або (ii) інвестиційним професіоналам, які підпадають під статтю 19 (5) Акту про фінансові послуги та ринки 2000 року наказу 2005 року (Про фінансовий просуванні) (“наказ”), або (iii) компаніям з високою вартістю та іншим особам, яким воно може бути законним чином повідомлено, що підпадають під статтю 49 (2) від (а) до (d) наказу (всі такі особи в пунктах (i), (ii) та (iii) вище, спільно іменуються як “відповідні особи”). Жодна особа, яка не є відповідною особою, не повинна діяти на підставі цього оголошення або покладаючись на нього. Будь-яка інвестиція або інвестиційна діяльність, до яких відноситься це оголошення, доступна тільки для відповідних осіб і буде можливою тільки для відповідних осіб.

У державах-членах європейської економічної зони це оголошення направлено тільки особам, які є “кваліфікованими інвесторами” відповідно до статті 2(e) Директиви 2017/1129.

Класифікація Закону «Про цінні папери і ф’ючерси» Сінгапуру («SFA») – виключно для цілей своїх зобов’язань відповідно до розділів 309B (1) (a) та 309B (1) (c) Закону про цінні папери та ф’ючерси (глава 289 Закону) («SFA»)), MHP визначила і цим інформує всіх відповідних осіб (як визначено в Розділі 309A SFA), що Облігації є «запропонованими продуктами ринків капіталу» (як визначено в Правилах цінних паперів і ф’ючерсів (продуктів ринків капіталу) 2018 року).