Vodafone TV: що дивляться українці, залишаючись вдома

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

З 16 березня споживання відеоконтенту на Vodafone TV виросло у два рази, також спостерігається постійне зростання користувачів. Перевагу глядачі надають перегляду телеканалів і фільмів. Найбільш популярні телеканали: 1 + 1, Україна 24, Україна, ICTV, Новий канал.

Серед найпопулярніших фільмів і серіалів — «Донбас» Андрія Лозниці та серіали від HBO: «Світ дикого заходу», «Хороший лікар», «Темні початки», «Влада в нічному місті».

Для того, щоб люди могли проводити час на карантині максимально цікаво, створена спеціальна добірка для любителів жанрового кіно #stayhome. Найчастіше серед цієї добірки переглядають соціальну драму «Зелена книга»,  трагікомедію «Арахісовий сокіл» і блокбастер «Джон Вік».

Великою популярністю користується «Всеукраїнська школа онлайн», на перегляд уроків припадає понад 25% переглядів на Vodafone TV. Найпопулярніші — уроки для старших, 10-го і 11-го, класів, а серед дисциплін — алгебра і фізкультура.

Через відсутність свіжих спортивних новин і подій, знизився інтерес до футбольних та інших спортивних каналах.

Також під час карантину змінюються і звички користувачів. Українці зараз йдуть спати на дві години пізніше і пік активності перегляду припадає на 00:00 годин, а починають дивитися ТБ з 10 ранку. Раніше активні перегляди починалися з 17:00.

Портрет користувача Vodafone TV з початком карантину не змінився: 70% — люди віком 18-44, 64% жінки. В основному, Vodafone TV дивляться мешканці великих міст: Київ, Харків, Дніпро, Одеса і Запоріжжя.

Сервіс Vodafone TV доступний для підключення на всіх цифрових пристроях. Додаток Vodafone TV можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).