Vodafone страхуватиме мандрівників від Covid-19

Vodafone розширив послугу Smart Travel для страхування мандрівників за кордоном.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Напередодні сезону зимових подорожей Vodafone спільно зі страховою компанією ARX (АТ «СК «Аркс») перезапустив програму страхування за кордоном Smart Travel. В оновленій Smart Travel розширено пакет послуг, щоб мандрівники відчували себе безпечніше навіть далеко від дому. Тепер страхове покриття розповсюджується на перелік особливо небезпечних захворювань, включаючи COVID-19.

Smart Travel – це поліс туристичного страхування, який забезпечує медичну допомогу за кордоном, організацію та оплату медичного обслуговування. Мета поїздки, яка покривається полісом, включає екскурсійний туризм, активний відпочинок і аматорський спорт, навчання, пляжний відпочинок, а також інтелектуальну праця.

Поліс дозволяє віддалено оформити страховку для закордонної поїздки, без необхідності звертатися в офіс страхової компанії. Клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть у будь-який час безкоштовно підписатися на послугу на сайті Vodafone і активувати її у кілька кліків просто напередодні мандрівки за кордон. Активація послуги відбувається протягом 1 хвилини без необхідності зазначати особисті дані.

Страхова сума становить 30 000 євро. Вартість страхового платежу становить від 25 гривень на день, у залежності від країни перебування.

Оплата буде зніматися тільки за дні фактичного перебування за межами України. Страховку можна оформити навіть на один день.

Страхування включає швидку невідкладну і стаціонарну допомогу, оплату ліків, медичне транспортування та невідкладну стоматологічну допомогу, а також проведення діагностичних тестів при наявності симптомів захворювань органів дихання.

Оформити туристичний поліс можна як в Україні, так і протягом перших 5 годин перебування за кордоном.

Vodafone запустив програму Smart Travel у серпні 2018 року. За два роки страховкою скористалися кілька тисяч мандрівників.