Vodafone спростив доступ до мережі NB-IoT у Києві

Vodafone Україна оголосила про спрощення доступу до мережі Narrowband Internet of Things (NB-IoT) у Києві.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Тепер для підключення пристроїв до мережі NB-IoT не потрібно подавати заявку, достатньо мати сумісне обладнання та активувати відповідний тариф.

Мережа NB-IoT від Vodafone забезпечує надійний зв’язок для інтернету речей і дає змогу підключати мільйони пристроїв та сенсорів. Особливістю є підтримка режиму Power Saving Mode, який мінімізує енергоспоживання пристроїв та дозволяє їм працювати до 10 років від батарейки.

Спрощений доступ дозволить клієнтам Vodafone швидше розгортати проекти Smart City, IoT у сферах логістики, сільського господарства, охорони здоров’я тощо.

«Ми раді запропонувати ще зручніший спосіб доступу до переваг NB-IoT. Це дозволить пришвидшити реалізацію IoT проектів у Києві та сприятиме digital-трансформації»,

– прокоментував Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

NB-IoT мережа Vodafone працює у Києві на частоті 1800 МГц і забезпечує високу якість покриття. Компанія планує масштабувати такий підхід на інші міста в майбутньому.

Підприємства, зацікавлені у використанні мережі NB-IoT від Vodafone, можуть відвідати http://www.vodafone.ua/nb-iot-news, щоб отримати детальну інформацію.