Клієнти Vodafone можуть самостійно захистити SIM-карту від перевипуску

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Клієнти Vodafone можуть самостійно захистити SIM-карту від перевипуску

Тепер клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть самостійно обмежити можливість віддаленої заміни своєї SIM-карти без переходу на контракт. Vodafone запропонував своїм клієнтам нову опцію для додаткового захисту від посягань банківських шахраїв.

Для активації послуги потрібно включити «Обмеження віддаленої заміни SIM-карти» в додатку My Vodafone і зареєструвати свій номер у найближчому магазині Vodafone – із собою треба мати документ, що підтверджує особу та ідентифікаційний код. Після цього замінити SIM-карту або відключити встановлене обмеження можна буде тільки під час особистого звернення власника номера в магазин оператора з документом, на який зареєстрована SIM-карта.

Vodafone взаємодіє з банками для впровадження рішення, яке допоможе банківським клієнтам проходити верифікацію, не спираючись виключно на номер телефону. При цьому важливою складовою захисту залишається поінформованість і пильність самих користувачів мобільного зв’язку. Vodafone нагадує прості правила, які допоможуть уникнути неприємностей:

• Не передавайте – нікому й ніколи – свої персональні дані: секретні коди, які ви отримуєте в SMS паролі, кодові слова та ін. Співробітник оператора ніколи не буде просити повідомити таку інформацію;

• Якщо ви вказуєте свій номер телефону в інтернет оголошеннях, у коментарях в соціальних мережах, тощо, звертайте увагу на дзвінки з незнайомих номерів, від незнайомих людей, несподівані, «помилкові» поповнення рахунку на невеликі суми й інші нестандартні дії – це можуть бути шахраї;

• Не вказуйте в оголошеннях та у відкритому доступі номери телефонів, прив’язаних до ваших банківських рахунків.

Послуга надається безкоштовно, детальна інформація про обмеження віддаленої заміни SIM-карти доступна за посиланням. Додаток для самообслуговування My Vodafone дозволяє самостійно перевіряти залишок пакетних ГБ, поповнюватись без комісії, підключати та відключати послуги або змінювати тариф онлайн.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter