Vodafone розширив перелік послуг, безкоштовних під час карантину

Vodafone продовжує підтримувати українців, які залишаються вдома під час карантину. До 03.04 компанія надає розширений безкоштовний доступ до розважальних сервісів - Vodafone Books, Vodafone Market, Vodafone Kids Market і Дитячий Клуб Vodafone.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone Books — сервіс для читання електронних книг на смартфоні або комп’ютері. В онлайн-бібліотеці зібрані книги, починаючи від художньої літератури й закінчуючи книгами з мотивації та особистісного зростання. Для підключення послуги, потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 50010.

Дитячий клуб Vodafone — пізнавально-розважальна послуга для дітей будь-якого віку та їхніх батьків. У ньому об’єднані навчальні дитячі ігри, книги та аудіокниги, а також мультфільми. Користуватися ним можна на смартфоні або через веб-версію. Для підключення послуги, потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 60010 або перейти по посиланню childrenclub.vodafone.ua/activate

Vodafone Market — альтернативний магазин додатків для смартфонів на базі ОС Android. З його допомогою можна користуватися преміальними іграми та додатками без реклами. Для підключення послуги, потрібно відправити SMS з текстом «1» на номер 2024 або перейти по посиланню http://app.vodafone.ua

Vodafone Kids Market — альтернативний магазин додатків для ОС Android зі спеціалізованим дитячим контентом для смартфонів. З його допомогою можна користуватися дитячими преміальними іграми й додатками. У магазині додатків — тільки дитячий контент і ніякої реклами. Для підключення послуги, потрібно відправити SMS з текстом «СТАРТ» на номер 2405 або перейти по посиланню http://kidsmarket.vodafone.ua

Всі сервіси доступні без плати за трафік в українській мережі Vodafone. Отримати безкоштовний доступ можуть всі клієнти, у яких не активована підписка на сервіс.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передоплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерів (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). 

Щоб скористатися доступом до послуги Online pass, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online PASS можна за допомогою USSD команди *316*2#. 

Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start / Pro / Unlim і Joice послуга Online PASS вже включена в пакет послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. 

Детальніше про послугу — на сайті.