Із роумінговими пропозиціями від Vodafone мандрувати стало ще комфортніше й вигідніше

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Із роумінговими пропозиціями від Vodafone мандрувати стало ще комфортніше й вигідніше

Український закордонний паспорт входить у ТОП-25 паспортів за кількістю країн, які можуть вільно відвідувати його власники. Співвітчизникам без оформлення віз доступні 90 країн, а ще 41 державу українці можуть відвідати й отримати візу безпосередньо одразу після прибуття. І це, безумовно, надихає. Тим паче, що роумінг від Vodafone Україна, який цього року став ще доступнішим і привабливішим, завше забезпечить надійним зв’язком. Тарифи цього оператора стали майже удвічі доступнішими. Відповідно з ними популярність інтернету в роумінгу зросла в 128 разів!, а голосових послуг – у 7 разів. І ці цифри продовжать зростати, адже в деяких країнах навіть доступне безлімітне спілкування у месенджерах. Базові тарифи не передбачають якогось спеціального підключення – вони містять 100 МБ мобільного інтернету за 40 грн та 15 хвилин розмов за 35 гривень і діють у більш ніж 75 країнах світу.
Під час відвідання Росії можна заощадити з послугою «Україна онлайн». Ця пропозиція за 100 грн на 30 днів надає 200 хвилин вихідних дзвінків на номери абонентів Vodafone Україна і країни перебування, 200 МБ інтернету та 200 SMS на всі напрямки. Замовити пропозицію допоможе код *607#.
Активним роумінговим користувачам оператор пропонує спеціальні послуги. Наприклад, пропозиція «Роумінг як вдома» нещодавно розширила список доступних країн і отримала більше мегабайтів пакетного трафіку й безлімітне спілкування у месенджерах. За 150 грн на 7 днів вона надає 200 МБ трафіку, безліміт у Viber, WhatsApp і Skype. А для дзвінків доступно 100 хвилин, із яких: вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин; дзвінки на номери інших мобільних операторів України, по країні перебування, а також всі вхідні – 30 хвилин. Послуга діє у 49 країнах світу, включаючи Австрію, Болгарію, Хорватію, Кіпр, Єгипет, Словаччину, Таїланд, Шрі-Ланку, ОАЕ, Китай. Замовити пропозицію можна за допомогою коду *600#.

Якщо у «Роумінг як вдома» включені мегабайти вичерпано, то отримати вигідну ціну на мобільний інтернет можна в пакеті «ПівГіга в дорогу». Ця послуга за 150 грн на 7 днів надає 500 МБ мобільного трафіку. Замовити її можна кодом *600*4#.

«Роумінг уікенд» дозволяє під час мандрувань вихідного дня Європою витратити лише 80 гривень. За ці кошти на три дні можна отримати 100 МБ мобільного інтернету, 10 SMS і 30 хвилин для вхідних дзвінків із будь-яких операторів світу, вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна та інші українські мережі. Пропозиція поширюється на понад 55 країн, серед яких – Канарські острови, Кіпр, Сан Марино, Словенія, Хорватія, Австрія, Швейцарія та Швеція. Підключати послугу можна за допомогою USSD-запиту *600*9#.

Для Польщі є окремі пропозиції: «Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць». Перша послуга дозволяє за 20 грн на день отримати 20 хвилин дзвінків на номери Vodafone Україна, вхідних із будь-яких операторів і вихідних дзвінків на мобільні й міські номери Польщі. Пакет також містить 20 SMS на мобільні номери України і Польщі та 20 МБ мобільного інтернету.

«Польща, як вдома, на місяць» за 99 грн надає на 30 днів 200 хвилин вхідних і вихідних дзвінків на номери абонентів Vodafone Україна, 200 SMS на мобільні номери абонентів України й Польщі, а також 200 МБ мобільного інтернету. Замовити пропозиції можна відповідно за допомогою кодів *600*481# і *600*480#.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter