Vodafone Retail: як змінились покупки на карантині

Vodafone проаналізував статистику покупок у власному інтернет-магазині і виділив кілька трендів, що відрізняють поведінку покупців до і після карантину.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Що купують

Після введення карантину в інтернет-магазині виріс попит на мобільні Wi-Fi роутери та 4G модеми. Їх стали замовляти в 6 разів частіше. Популярністю стали користуватися стартові пакети — їх зараз замовляють в 5 разів більше.

В середньому на 30% знизився попит на всі переносні пристрої, зокрема, навушники й смарт-годинник — адже носити їх тепер нема куди.

Українці стали активно запасатися зовнішньою пам’яттю. У 3 рази частіше стали купувати карти пам’яті. Попит на флешки та зовнішні жорсткі диски так само підріс, а от попит на аксесуари, чохли й захисне скло знизився.

Де купують

У Києві частота покупок у www.vodafone.ua/shop/ збереглася на колишньому рівні. А ось регіони стали частіше замовляти в інтернеті. При цьому динаміка зростання замовлень зворотно пропорційна розміру населеного пункту: чим менше місто, тим більший приріст замовлень через інтернет. Так, Харків, Дніпро і Львів демонструють + 30-40% в порівнянні з докарантинним часом. Водночас в Полтаві, Миколаєві та Чернівцях спостерігається потрійне зростання кількості замовлень через інтернет. Найекономнішими наразі є Вінниця та Житомир.

Коли купують

Покупки тепер частіше роблять в обідній час, з 12:00 до 14:00, тоді як до карантину в цей час було затишшя — інтернет замовлення, в основному, відбувалися на самому початку і під кінець робочого дня. Сидячи вдома, люди також струсили пил з планшетів. Мобільний трафік входу на www.vodafone.ua/shop/знизився на 9%, десктоп не змінився, а ось планшети виросли на 15%.

Як купують

В середньому на 25% швидше відвідувачі www.vodafone.ua/shop/ приймають рішення про покупку.

Після введення карантину почастішали вдвічі відправки замовлень з інтернет-магазину до відділень НП і замовлення на адресну доставку товарів. В цілому обсяг замовлень через інтернет виріс більш ніж на 30%.

На сьогодні Vodafone Retail — один з найбільших ритейлерів у країні. Магазини Vodafone пропонують тільки сертифіковані товари: смартфони, різні гаджети, переносну електроніку, роутери, аксесуари. У магазинах також можна підключити будь-які послуги Vodafone та отримати кваліфіковану консультацію від експертів компанії.

Vodafone закликає купувати онлайн на карантині й дарує від 100 до 500 грн на мобільний рахунок за покупку у власному інтернет-магазині. Всі, хто купує акції гаджети в онлайн магазині Vodafone — отримають поповнення рахунку на 100 або 500 грн в подарунок — в залежності від обраного пристрою.