Vodafone проаналізував підсумки «Чорної п’ятниці» 2020

До 40% недоотриманого доходу через закритих магазинів на карантин вихідного дня.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone проаналізував підсумки акції до «Чорної п’ятниці». З 23 по 30 листопада в інтернет-магазині і роздрібної мережі Vodafone можна було придбати смартфони, гаджети, техніку та аксесуари зі знижками до 70%. До акційними смартфонам Vodafone дарував пів року оплаченої зв’язку в тарифі SuperNet Pro.

Відвідування інтернет-магазину Vodafone в період акції зросло на 183%, а продажі підвищилися у 3 рази. У роздрібних магазинах компанії продажі підвищилися на 81% у порівнянні з середніми показниками до початку акції.

«Карантин вихідного дня вплинув на незначне зміщення споживчої активності в будні дні. Близько + 10% трафіку додалося до середньодобових показників у будні. В цілому ми оцінюємо недоотриманий дохід за непрацюючі два вихідних дні у близько 40% від усього доходу акційного періоду», – зазначає Михайло Іванцов, директор з маркетингу Vodafone Retail.

Найбільше акційних смартфонів було продано у Харкові. У п’ятірку найбільших любителів техношоппінга також увійшли жителі Полтави, Дніпра, Києва та Одеси.

Акція не вплинула на зміну купівельних переваг оплати товарів: відсоток покупокув кредит склав 24%, що відповідає доакціонному періоду.

Найвищий приріст у період «Чорної п’ятниці» спостерігався у категоріях смартфони, телевізори і ноутбуки.

Найбільшим попитом користувалися моделі смартфонів середнього цінового сегмента, а також бренду Apple:

1. Xiaomi Redmi Note 9 Pro

2. Samsung Galaxy A51

3. Xiaomi Redmi Note 9

4. Samsung Galaxy M31

5. Nokia 5.3 6. Apple iPhone 11