Перший універсальний мобільний гаманець для українців

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Перший універсальний мобільний гаманець для українців

За даними аналітичної компанії Accenture Consulting, майже 23% молодих людей щотижня розраховуються через мобільний гаманець. Українці, які проводять зі смартфоном понад 4 години на день, також мають такі можливості – з літа минулого року в країні запрацював перший універсальний мобільний гаманець, що називається Vodafone Pay. 

За його допомогою можна розраховуватися за товари й послуги, поповнювати мобільні рахунки абонентів будь-якого оператора та здійснювати грошові перекази прямо зі свого смартфона. І що особливо важливо – користуватися Vodafone Pay може абонент будь-якого українського мобільного оператора й клієнт будь-якого українського банку. Додаток доступний як для смартфонів під управлінням операційної системи Android, так і для iOS-пристроїв.

Працювати з додатком Vodafone Pay досить легко, оскільки він не вимагає багаторівневого підтвердження операцій. Сервіс дозволяє поповнити мобільний рахунок у три кроки, а для платіжних операцій не обов’язково тримати в руках саму банківську карту. Завдяки інтеграції з платформою цифрових гаманців Masterpass оплату можна провадити в один клік. За безпеку платежів у Vodafone Pay відповідає подвійна верифікація користувача – через PIN-код, відбиток пальця або ж унікальне слово-пароль.

Розробники Vodafone Pay називають його першим універсальним гаманцем, оскільки у ньому доступно понад 300 сервісів. Зі свого смартфона можна поповнювати як власний мобільний рахунок, так й іншого абонента. До речі, переказ коштів здійснюється без комісії незалежно від оператора та банку-емітента картки. Також можна здійснювати грошові перекази з картки на картку або з карти на мобільний з низькими тарифами 0,5% + 2,5 грн. Передбачається також оплата за комунальні послуги, інтернет-провайдерів, телефонію, телебачення тощо. Звичайно, цим гаманцем можна розраховуватися і за покупки в онлайн-магазинах. Товари та послуги можна оплачувати як банківською карткою, так і з балансу мобільного рахунку клієнтів Vodafone.

Незабаром користувачі Vodafone Pay також зможуть розраховуватися через QR-коди. Послуга зараз проходить період тестування, комерційний запуск планується ближчим часом.

Vodafone Pay зручний також тим, що має окрему опцію мобільних подарунків, із якою можна надіслати квіти, квитки на концерт, у театр або кіно, сертифікати на курси англійської мови і навіть відпочинок у заміській резиденції.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter