Vodafone запускає партнерську програму для українських компаній у сферах IoT, Cloud і Big data

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone запускає партнерську програму для українських компаній у сферах IoT, Cloud і Big data

Vodafone створив програму партнерства для українських компаній, що працюють в інноваційних галузях: IoT, Big data і Cloud. До співпраці запрошуються українські розробники додатків і рішень, інтегратори, стартапи та розробники обладнання.

«Ми шукаємо партнерів тільки близьких по духу - амбітних, енергійних людей, фахівців у своїй справі, які хочуть брати участь в крутих інноваційних проектах і налаштовані на довгу і взаємовигідну співпрацю. Разом ми прагнемо створювати передові технології і робити їх доступними для всіх українців Разом ми прагнемо створювати передові технології і робити їх доступними для всіх українців»,

- відзначив Микола Тракнов, керівник департаменту цифрових рішень і платформ Vodafone Україна.
Для того, щоб стати партнером Vodafone, потрібно подати комерційну пропозицію за адресою Partners_vodafone@vodafone.ua. Пропозиція має включати супровідний лист, бізнес план, порівняльний аналіз із конкурентами, бізнес кейс із термінами окупності. У презентації варто коротко викласти суть проекту, стратегію розвитку і надати комерційну пропозицію. Якщо проект співпаде зі стратегією компанії і пройде фінансовий моніторинг, претенденти зможуть презентувати свій проект на зустрічі із співробітниками Vodafone.

Vodafone є найбільшим постачальником IoT-рішень у світі та визнаним світовим лідером в галузі М2М-рішень за результатами глобального звіту Magic Quadrant, підготовленого компанією Gartner. Сьогодні IoT-платформа Vodafone забезпечує 77 мільйонів підключень по всьому світу. Загалом Vodafone має близько 80 проектів на базі IoT-рішень у 27 країнах світу: від США до Південної Кореї і Нової Зеландії, від Нідерландів до Південної Африки.

У грудні 2018 року Vodafone підключив Україну до глобальної IoT-платформи. Тепер і українські клієнти Vodafone мають змогу отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях.

Vodafone Україна є провідною телеком компанією в Україні, яка надає цифрові послуги, включаючи мобільний зв’язок, 4G і 3G інтернет, фіксований доступ в інтернет і мобільне телебачення. Близько 20 млн клієнтів сьогодні користуються послугами Vodafone.

Vodafone забезпечує покриття 4G в усіх великих містах, всіх обласних центрах і прилеглих до них населених пунктах. В цілому сьогодні близько 20 млн українців мають доступ до 4G послуг. 83% українців можуть скористатися 3G зв’язком компанії. З моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету (3G і 4G) загальний розмір наших інвестицій склав 20 млрд грн. Це рекордні інвестиції для України. Вони дозволили не тільки забезпечити технологічне лідерство Vodafone і гарантувати нашим клієнтам стабільну роботу мобільного зв’язку і data послуг, але й створили платформу для запуску нових технологічних послуг на базі 4G: IoT, технології та рішення для SmartCity, Big data аналітика, хмарні сервіси, Mobile ID, фінтех сервіси.

Так, в минулому році Vodafone першим в Україні запустив сервіс кваліфікованого електронного підпису на базі технології Mobile ID. Vodafone Україна і Харківська міська рада запустили загальнонаціональний проект Vodafone Smart City. Проект передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених в глобальних R&D-центрах оператора та успішно впроваджених у європейських містах, в системі муніципального управління та соціальних сферах суспільного життя. Харківські рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена і Лісабона.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter