Vodafone відкриє новий флагманський магазин на Хрещатику

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone відкриє новий флагманський магазин на Хрещатику

28 вересня відкриється новий флагманський магазин Vodafone на Хрещатику. Магазин розташований за адресою Хрещатик, 22, в будівлі Головпоштамту.

Простір магазину об’єднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне і внутрішнє оздоблення будівлі. Загальна площа магазину складає 220 мкв.

Магазин включає кілька функціональних зон:

  • продажу смартфонів, аксесуарів і гаджетів;
  • видачі замовлень з інтернет-магазину vodafone.ua/shop/;
  • обслуговування клієнтів;

Простір магазину пропонує й кілька нестандартних «острівців». Так, наприклад, в центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть представлені всі новинки та флагмани бренду. Кожен відвідувач магазину може скористатися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до «Доброї справи в подарунок» – благодійного проекту компанії. Проект створений для допомоги дітям, які потребують кардіологічного втручання і післяопераційної реабілітації. А ще в магазин Vodafone можна буде завітати, щоб випити доброї кави. У майбутньому на території магазину працюватиме музей мобільної історії.

Святкове відкриття відбудеться 28 вересня об 11:30. Для перших відвідувачів магазину Vodafone підготував сюрпризи, подарунки та святковий dj-сет. В цей день для всіх відвідувачів будуть діяти супер-ціни: 2499 грн за смартфон Samsung Galaxy J4 2018 при покупці двох аксесуарів, можливість отримати до 50% знижки на смартфони і гаджети, а також розіграш подарунків при покупці на суму від 999 грн. Головним призом стане Samsung Galaxy S10, який можна буде виграти під час відкриття.

Надалі магазин на Хрещатику, 22 працюватиме щодня з 10 ранку до 9 вечора.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter