Абоненти Vodafone можуть користуватися електронним кабінетом платника податків за допомогою Mobile ID

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Абоненти Vodafone можуть користуватися електронним кабінетом платника податків за допомогою Mobile ID

Тепер для доступу до особистого електронного кабінету на сайті Державної фіскальної служби України (ДФС) досить мати смартфон і послугу Mobile ID від Vodafone. Це стало можливим завдяки підключенню ДФС до системи ідентифікації id.gov.ua, яка використовує технологію Mobile ID для забезпечення доступу до державних електронних послуг.

Електронним кабінетом платника податків ДФС щодня користуються понад 100 тис. українців. Всього користувачів даної послуги – більше 9,5 млн. Кабінет платника податків включає в себе відкриту частину, де можна користуватися рядом сервісів без необхідності ідентифікації користувача, і особистий кабінет, користування якими потребує електронної ідентифікації особистості. У кабінеті можна працювати з індивідуальним податковим календарем, створювати запити, листування із органами ДФС, реєструвати податкові накладні та багато іншого – всього 55 сервісів.

Інтеграція Mobile ID дозволяє значно спростити і прискорити процеси взаємодії з ДФС, забезпечуючи функцію електронної ідентифікації особи і послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який є юридично значимим аналогом особистого підпису власника. Ця технологія дозволяє замінити зв’язку логін-пароль в будь-якій електронній системі, в яку вона інтегрована, а значить користувачеві не потрібно придумувати і запам’ятовувати нові логіни і паролі. Всі дії, в тому числі електронний підпис, виконуються в мобільному телефоні або смартфоні, тобто, користувачі Mobile ID не прив’язані до стаціонарного робочого місця, як у випадку з КЕП, записаним на флешці.

Крім високого рівня мобільності та зручності, однією з головних переваг Mobile ID є безпека особистих даних. Для цього Vodafone Україна використовує двохфакторну аутентифікацію – один з найбезпечніших в світі методів аутентифікації.

Перелік державних електронних послуг та інших сервісів, надання яких передбачає ідентифікацію користувача, розширюється щодня. Серед них державні реєстри та електронні кабінети, банківські сервіси, електронні платформи медичних послуг, різні системи електронного документообігу. Тому сфера застосування Mobile ID постійно зростає.

Детальніше про підключення Mobile ID:

Для підключення Mobile ID послуг необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Це можна зробити в Business Hub Vodafone за адресою: м Київ, вул. Генерала Алмазова 2; г. Харьков, ул. Багалія, 18; у Львові за адресою вул. В.Івасюка 3; в Одесі – вул. Пушкінська 51; в Дніпрі – вул. Антоновича 22/1. Підключити послугу можна як на діючий абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати акредитований центр сертифікації ключів – вся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone.

Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги КЕП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата становить 15 грн. у місяць.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter