Vodafone обмінює пакетні хвилини на дзвінки по Україні

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone Україна запустив послугу «Безліч розмов», яка дозволяє обмінювати свої пакетні хвилини – безліміт в мережі Vodafone, дзвінки за кордон і по Україні – на єдиний пакет дзвінків на всі українські мережі. Залежно від розміру вже доступних у тарифі хвилин, їх можна обміняти на 1500 або 700 хвилин для дзвінків на будь-які мережі по Україні. Послугою можуть скористатись клієнти актуальних тарифів, доступних у точках продажів.

Послуга розширює можливості для спілкування з близькими, колегами, друзями незалежно від того, яким оператором вони користуються. Для обміну щомісячного пакета хвилин потрібно набрати *715# і кнопку виклику. Вартість такого обміну становить 25 грн і в подальшому буде додатково зніматися разом із вартістю пакета послуг на місяць.

Користувачі лінійки тарифів Family і SuperNet Start зможуть обміняти свої пакети на 700 хвилин/30 днів для спілкування по Україні, а клієнти тарифів SuperNet Pro і SuperNet Unlim – на 1500 хвилин на місяць для дзвінків на будь-яку українську мережу.

Відключити послугу можна в будь-який момент за допомогою USSD-команди *715*0# і кнопка виклику. Детальніше про послугу – на сайті.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter