Vodafone приймає попередні замовлення на молодіжний тариф Joice

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone приймає попередні замовлення на молодіжний тариф Joice

Безліміт на Apple Music, Netflix, YouTube і всі топові додатки, 6 Гб і 600 хвилин для дзвінків по Україні і в Польщі за 100 грн – повна свобода вибору в новому тарифі Vodafone Joice

Vodafone анонсував запуск нового молодіжного тарифу з безлімітним трафіком для топових мультимедійних майданчиків і сервісів:

• Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
• Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Bools, SoundCloud, Shazam, Deezer;
• Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam;
• Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Skype.

«Ми точно знаємо, чим живуть наші молоді клієнти, скільки часу проводять в інтернеті, якими додатками користуються найчастіше. Ми обробили величезні масиви даних і знаходили часом несподівані для себе інсайти. Це допомогло створити тариф, який включає практично всі топові сервіси, якими користується українська молодь. Ми вмістили в один тариф майже весь онлайн світ, в якому можна «жити», не хвилюючись про те, що закінчаться гігабайти. Свобода вибору – це те, що ми можемо дати молоді, щоб вони могли з задоволенням спілкуватися, жити і творити. З цією думкою ми створювали тариф, в якому є все: музика, відео, ігри, соцмережі – just enjoy your choice. Так з'явилася назва нашого тарифу – Joice»,

– коментує запуск нового тарифу Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

У щомісячний пакет послуг також включені 6 Гб швидкісного інтернету, яких вистачить на інші сервіси, що не включені в безліміт. Тариф орієнтований на інтернет-користувачів, разом з тим включає і великий пакет хвилин для розмов: 600 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні та в Польщу. Вартість тарифу 100 грн/місяць.

Тариф Vodafone Joice з’явиться на полицях магазинів Vodafone в середині червня. З огляду на ажіотажний попит, вперше в Україні відкрито передзамовлення на підключення до тарифу. Заявку на тариф можна оформити на сайті за посиланням https://www.vodafone.ua/uk/joice.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter