Vodafone підключає Україну до глобальної IoT-платформи

Vodafone Group і Vodafone Україна підписали договір про використання глобальної IoT-платформи Vodafone в Україні.

Vodafone запропонує своїм клієнтам кращі світові IoT-рішення на базі глобальної IoT-платформи Vodafone –договір про співпрацю в галузі IoT був підписаний у Лондоні.

Vodafone є найбільшим постачальником IoT-рішень у світі та визнаним світовим лідером в галузі М2М-рішень за результатами глобального звіту Magic Quadrant, підготовленого компанією Gartner. Сьогодні IoT-платформа Vodafone забезпечує 77 мільйонів підключень по всьому світу. Загалом Vodafone має близько 80 проектів на базі IoT-рішень у 27 країнах світу: від США до Південної Кореї і Нової Зеландії, від Нідерландів до Південної Африки.

Тепер і українські клієнти Vodafone отримають доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях. На практиці це дасть можливість використовувати IoT-продукти, перевірені сотнями компаній по всьому світу, і через web-інтерфейс самостійно управляти SIM-картами, підключеними пристроями та сервісами, проводити діагностику SIM-карт і підключень, а також отримувати звітність про роботу послуг в режимі real time.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G у липні 2018 року. IoT (Internet of Things – інтернет речей) – це інтернет-мережа для взаємодії різних пристроїв, таких як датчики, сенсори, без участі людини. IoT може застосовуватися в будь-якій сфері, де є процеси, які можуть бути автоматизовані та можуть виконуватися без участі людини. IoT-рішення дозволяють віддалено відслідковувати стан об'єктів і збирати дані для їх подальшого аналізу. Vodafone реалізує IoT-проекти в різних сферах: E-Health, Smart City, розумні вимірювання, розумний будинок та інші; IoT-рішення компанії є частиною таких комплексних проектів як підготовка Чемпіонату світу з футболу 2022, «Бачення: 2030».

Рішенням для розвитку IoT є створення окремої бездротової мережі – Narrow-Band IoT або NB-IoT. Це найсучасніша технологія передачі даних в світі, яка використовується виключно для інтернету речей (IoT) і відрізняється низьким енергоспоживанням. Пріоритетом для мережі NB-IoT є безперебійна передача даних. Оскільки відпрацювання кожного запиту та відсутність відмов – вкрай важливі для IoT-пристроїв і систем.

«Глобальна експертиза Vodafone із впровадження технологій і послуг для бізнесу на світовому рівні, дозволить нам запропонувати власні IoT-рішення нашим українським клієнтам, а також відкриє нові можливості для українських розробників, допоможе поліпшити ефективність українських компаній за допомогою провідних світових IoT-продуктів, а також надасть імпульс для розвитку української IoT-екосистеми»,

– зазначила Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

«Завдяки новій угоді з Vodafone Україна, ми пропонуємо українським клієнтам наші найкращі послуги та продукти. Український бізнес тепер зможе використовувати високотехнологічні IoT-рішення Vodafone для того, щоб поліпшити свою ефективність. Зі свого боку ми готові забезпечити найважливішу складову – нашу IoT-платформу, якою користуються мільйони клієнтів в усьому світі»,

– за словами Стефано Гастаута, генерального директора Vodafone IoT.
Закрити