Vodafone покаже новий сезон «Гри престолів»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone покаже новий сезон «Гри престолів»

Новий сезон одного з найпопулярніших телесеріалів «Гра престолів» буде доступний на Vodafone TV в HD-якості і з професійним озвученням. Восьмий сезон стане завершальною частиною культового серіалу. Щоб дізнатися, хто ж все-таки посяде Залізний трон, достатньо підписатися на пакет Амедіатека. Прихильники легального контенту зможуть за 25 грн на тиждень стежити за розвитком подій в Вестеросі, а також дивитися інші серіали HBO – нові серії з’являються в сервісі наступного дня після прем’єри.

Сервіс працює через додаток Vodafone TV, який можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).

Перегляд Vodafone TV доступний на будь-якому девайсі: мобільних пристроях і планшетах з будь-якою ОС, у тому числі Windows, телевізорах Smart TV, домашніх комп’ютерах і ноутбуках через спеціально адаптований портал tv.vodafone.ua. Для тих, хто любить дивитися ТБ з мобільного пристрою, крім додатка Vodafone TV пропонується також мобільна версія порталу.

Користуватися Vodafone TV можуть клієнти всіх українських операторів, у тому числі і фіксованого інтернету, використовуючи номер Vodafone для реєстрації, авторизації в додатку й оплати обраних пакетів. Перевага для клієнтів Vodafone – відсутність плати за мобільний інтернет під час перегляду з мобільного пристрою. Для підключення послуги потрібно відправити SMS на короткий номер, що відповідає обраному пакету. Щоб отримати доступ до кращих серіалів, клієнтам Vodafone достатньо надіслати SMS із текстом 1 на номер 30032.

Детальніше про послугу, інші пакети й переваги Vodafone TV.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter