Vodafone суттєво розширив 4G покриття

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone суттєво розширив 4G покриття

Ще півмільйона українців отримали доступ до 4G від Vodafone.

Vodafone не припиняє розширювати покриття навіть взимку. У найбільш складний для будівництва період, у першу декаду січня Vodafone суттєво розширив покриття в Чернігівській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Більш ніж півмільйона українців отримали доступ до швидкісного 4G інтернету.

Нове покриття з’явилося у:

• Чернігівській області – у Новгород-Сіверському, Ічні, Корюківці, Мені, Ніжині, а також населених пунктах Журавка, Івківці та Ладан.
• Запорізькій області – в містах Оріхів, Вільнянськ, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська і Василівка, а також у Водяному.
• Дніпропетровській області – в містах Зеленодольськ, Марганець, Покров, П’ятихатки, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ та Першотравенськ, а також у Покровському та Олександрівці.
• Кіровоградській області – в містах Долинська, Новоукраїнка, а також в населених пунктах Новгородка, Олександрівка, Смоліне та Власівка.
• Селах Закарпаття – Глибоке, Минай, Нижнє Солотвино, Кам’яниця.
• Селі Зарічне Харківської області.

На сьогоднішній день близько 19 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

До зимових свят Vodafone підготував подарункову доставку – для тих, хто ще не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Аж до 18 лютого 2019 року, кожен клієнт зможе замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти з поштовою доставкою. Детальніше про те, як самостійно замінити стару карту на USIM та отримати подарунок, можна дізнатися на сайті.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter