4G покриття Vodafone з’явилось у населених пунктах півдня й заходу України

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

4G покриття Vodafone з’явилось у Костянтинівці, Кам’янському та населених пунктах півдня й заходу України

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 Ггц. 4G покриття з’явилося в Костянтинівці Донецької області та Кам’янському Дніпропетровської області, а також в населених пунктах на півдні України і в західних областях:

• Херсонська область: Каховка та Нова Каховка;
• Миколаївська область: Березанка, Харчатовка, Михайлівка, Галицинове, Інгулка, Шевченкове;
• Івано-Франківська область: Тисмениця, Крихівці, Загвіздя, Пійло;
• Чернівецька область: Великий Кучурів, Тарасівці

На сьогоднішній день вже 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter