Що очікують користувачі від своїх смартфонів

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Що очікують користувачі від своїх смартфонів

Виробники смартфонів переконують: для їхніх пристроїв характерні неймовірні можливості, практично вони спроможні на все… ну хіба що каву не варять. Проте користувачі очікують від своїх гаджетів більшого. Китайський виробник процесорів MediaTek разом із фірмою Qualtrics під час спільного опитування з’ясували, що переважна більшість відповідей користувачів смартфонів в основному стосувалася камер сучасних гаджетів.

1. Штучний інтелект у камерах

Майже 42% користувачів нині не уявляють життя без спеціального портретного режиму, який став можливим завдяки штучному інтелекту, що «розумно» розмиває фон на знімку та проводить миттєву ретуш.

Також штучний інтелект у телефонах відповідає за додатки доповненої реальності й фільтри. Останні особливо популярні серед молоді – майже 34,5% респондентів віком 25-44 зізналися, що використовують опції прикрашання обличчя на знімку щонайменше на третині фото. Також це стимулює їх робити удвічі більше знімків, ніж особи віком 45-55 (15,5%).

Стікери доповненої реальності подобаються 30% респондентів віком 18-44. Це майже удвічі більше за результати людей віком 45-54 років (13%) та у п’ять разів перевищує показники осіб 55+ років (6%).

2. Функціональність камери

Більшість опитуваних вважає, що камера смартфона повинна мати миттєвий автофокус. Також для молодих людей (18-24-річних) дуже важливою опцією є подвійна камера, яка надає поліпшений портретний режим, оптичний зум, більше поле огляду.

Також важливою опцією камер для користувачів усіх вікових груп є HDR. Юзери очікують, що смартфони робитимуть яскраві, насичені та чіткі фото, чому власне допомагає цей режим.

3. Селфіманія

На питання, що найчастіше фотографують користувачі, респонденти віком 25-55+ відповіли, що власну родину. Тоді як молодь вікової категорії 18-24 роки переважно роблять автопортрети – у середньому 14,4 дня на місяць. Респонденти, яким понад 55 років, наприклад, фотографують себе лише 2,9 дня на місяць.

Дослідження також показало, що користувачі групи 18-44 роки в середньому роблять фотографії протягом 20 днів на місяць. Вікова група 45-55+ фотографує лише 13 днів на місяць.

4. Щоб апарат працював

Однією з головних вимог до смартфона є безперебійна його функціональність. Особливо те, щоб якомога рідше його заряджати. Також користувачі прагнуть, щоб апарати мали достатньо вільного місця. Водночас у користувачів особливі вимоги до якості екрана, потужності процесора та роздільної якості камери.

Найпопулярніше завдання, яке виконують на смартфонах, – це перевірка пошти. Користувачі переглядають електронні листи в середньому 26,3 дня на місяць.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter