Як обмінюватися файлами зі смартфоном, якщо немає кабелю чи проблеми з портом USB

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Як обмінюватися файлами зі смартфоном, якщо немає кабелю чи проблеми з портом USB

Наявність роз’ємів microUSB та USB-C вносить певну плутанину, і в потрібний момент під рукою може не виявитися необхідного кабелю. Проблеми при передачі файлів можуть виникнути й через сам порт USB у смартфоні, який від численних мікрозгинань може пошкодитися. В цьому випадку можна передавати дані бездротовим способом – у локальній мережі Wi-Fi.

Для обміну файлами таким чином необхідно завантажити додаток Droid Over Wi-Fi з Google Play. Доступ до пам’яті смартфона можна отримати з будь-якого пристрою: іншого смартфона, планшета, ноутбука, ПК, телевізора тощо. Головне, щоб усі девайси знаходилися в одній мережі Wi-Fi.

Після першого запуску Droid Over Wi-Fi варто змінити деякі базові налаштування. Натисніть кнопку Settings та вимкніть перемикачі Enable auto pin code та Enable notification.

Поверніться назад і активуйте Droid Over Wi-Fi, натиснувши кнопку «Викл.». Якщо на вашому девайсі Wi-Fi вже ввімкнений, додаток запустить сервер, інакше запропонує увімкнути Wi-Fi.

Після натиснення кнопки «Викл.» напис на ній зміниться на «Вкл.», а над нею розміститься локальна IP-адреса вашого смартфона. На іншому гаджеті відкрийте веб-браузер та введіть цю адресу в адресний рядок браузера.

На екрані відкриється сторінка з ім’ям вашого мобільника, рівнем заряду його батареї, відомостями про внутрішню та зовнішню картки пам’яті, а також назвою мережі Wi-Fi, до якої він підключений. У центрі відображається контент поточної директорії, а вгорі – повна адреса.

Кнопками Upload та Download можна, відповідно, завантажити та вивантажити дані зі смартфона. New Folder та Rename дозволяють створити нову папку та перейменовувати папки і файли. Клавішами Move, Copy, Delete можна, відповідно, переміщувати, копіювати та видаляти контент в пам’яті смартфона. Клавіша Media View дозволяє дивитися мініатюри картинок.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter