Незвичні ідеї подарунків для тих, хто постійно «у смартфоні»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Незвичні ідеї подарунків для тих, хто постійно «у смартфоні»

Якщо ваші друзі, близькі чи рідні не розлучаються зі своїм телефоном, вважайте, що проблему новорічного подарунка вирішено.

1. Кумедний павербанк
Зовнішній акумулятор – універсальний варіант корисного подарунка, який завжди забезпечить смартфонові достатню кількість енергії. Не виникатиме причин для хвилювання, що улюблений гаджет може залишитися без таких необхідних функціональних можливостей. І якщо звичайні акумулятори надокучили, радимо звернути увагу на моделі з кумедними малюнками чи у формі, наприклад, тварин.
2. Мобільний принтер
Незабутні вражаючі фото з чергової мандрівки, безумовно, хочеться зберегти серед безлічі цифрових знімків у пам’яті телефону чи стрічках соціальних мереж. Особливо приємно отримати фото, роздруковані на паперових носіях. До того ж, для цього із мобільним принтером знадобиться всього лише кілька секунд. Компактність такого мобільного принтера дозволяє легко переносити його в кишені й друкувати у разі потреби фото.
3. Ігри, додатки та утиліти
Смартфон без сторонніх програм буде просто «цеглиною» з великим екраном. Чудовим варіантом подарунка під ялинку може бути програма для телефона. Магазини App Store для iOS та Google Play для Android оснащені функціями подарунку – вони надсилають посилання на завантаження електронною поштою.
4. Бібліотека в кишені
Улюблені книги та нові бестселери можна завжди мати під рукою у своєму смартфоні. Цю послугу забезпечує сервіс books.vodafone.ua, зручний тим, що дає змогу читати на будь-якому пристрої з доступом до інтернету, а також оснащений офлайновим режимом. Для підключення достатньо надіслати SMS із текстом «1» на номер 50010.

5. Гнучкий тримач для телефону
Смартфон сьогодні оснащений багатьма функціями і надає безліч необмежених можливостей – переглядати безкінечні сезони серіалів, грати в ігри, слухати музику, оволодівати новими знаннями тощо. Гнучкий тримач для телефону – це винахід, який допоможе зафіксувати пристрій у зручному для користувача положенні і власне звільнить його руки, а також задіяти усі функції смартфону.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter