У Великій Британії шахраї продають флешки для захисту від 5G

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Дезінформація про те, що мережі п’ятого покоління дуже погано впливають на здоров’я, дозволяє наживатися шахраям. Наприклад, в Об’єднаному Королівстві з’явився інтернет-магазин 5GBioShield.com, який реалізує флеш-накопичувачі начебто для захисту від згубного впливу хвиль 5G.

Коштують флешки недешево – вартість однієї складає 283 фунти стерлінгів (майже 9550 грн), а за комплект із трьох штук для захисту всього будинку доведеться викласти 795 фунтів стерлінгів (майже 27000 грн). За словами продавця, у цих флешках використовується технологія «квантового голографічного наношарового каталізатора». Флешку треба вставити в ноутбук чи комп’ютер і тоді навколо користувача формується захисний купол, що захищає його від хвиль 5G. А якщо використати кілька таких флешок у різних пристроях, то захистити можна все помешкання. Протидіють вони не тільки 5G, а й радіоактивному випромінюванню та іншим загрозам життю.

Фахівці лабораторії Pen Test Partners обстежили одну з таких флешок і не виявили в ній нічого особливого, окрім звичайної мікросхеми. До того ж, обсяг флешки виявився всього 128 МБ. Із них 25 МБ займає звичайний PDF із вигаданим описом роботи пристрою. Можливо, за «квантовий каталізатор» видається голографічна наклейка на корпусі. Та навряд чи вона здатна захистити від будь-якого випромінювання. Єдине, у чому пристрій дійсно допомагає- то це збагаченню шахраїв, яким власне і належить цей сайт

Флешки «проти 5G» у Великій Британії реалізують за 283 фунти стерлінгів (майже 9550 грн) за штуку, і 795 фунтів стерлінгів (майже 27000 грн) за комплект, який складається із трьох пристроїв для захисту всього помешкання.