Цікаво й дешево: у закордонну подорож своїми силами

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Цікаво й дешево: у закордонну подорож своїми силами

Організувати літню відпустку з туристичною агенцією можна без зайвих зусиль і хвилювань, проте в основному це шаблонний відпочинок за стандартними маршрутами. Якщо ж прагнете до чогось нового і невідомого або бажаєте заощадити, тоді мандрівку можна організувати самотужки. І це не складно, адже є корисні сайти та сервіси, а також наші поради.

1. Обрати країну й транспорт

Зупиняючи свій вибір на тій чи іншій країні для відпочинку, необхідно переконатися у можливій наявності прихованих чинників, які можуть безпосередньо вплинути на загальну вартість запланованої мандрівки – вартість проїзду автомобільними дорогами, відсутність бюджетних авіарейсів за певними напрямками тощо. Також не варто забувати про знижки перевізників та акційні пропозиції країн, які вас зацікавили.

Подорожувати можна різними видами транспорту, проте зазвичай віддають перевагу авіа – швидко і зручно. З пропозиціями щодо дешевих авіаквитків можна ознайомитися на сервісі «Skyscanner.ua» у відповідному розділі. Вказавши свою електронну адресу, можна отримувати повідомлення про наявність квитків за досить привабливою ціною. Наприклад, тут можна придбати квитки на рейс «Київ-Пекін»  до того ж, в обидві сторони – всього за 16 432 грн через портал «Tickets.ua». Купуючи безпосередньо на «Tickets.ua» на таку ж саму дату й авіакомпанію, вартість квитків становитиме 17 085 гривень.

2. Замовити житло

Забронювати помешкання на час відпочинку сьогодні дуже просто завдяки інтернету. Головне, на що необхідно звертати увагу, – умови відміни бронювання та повернення коштів. Адже навіть ретельно спланована поїздка може наштовхнутися на непередбачені обставини, наприклад, відмову у візі.

Для вибору житла можна скористатися такими сайтами, як «Booking.com», «Аairbnb.com», «Hostelworld.com» чи будь-яким подібним – вони працюють за схожою системою. Потрібно ввести назву міста, дати прибуття та виїзду, а також кількість осіб, після чого вам підберуть гідні варіанти. Пошукову видачу можна відсортувати за популярністю, ціною чи розташуванням.
Заощадити на житлі допоможуть, зокрема, сервіси «CancelOn.com» і «RoomerTravel.com»: викупити заброньовані іншими людьми номери, які з тих чи інших причин не змогли вирушити у подорож. Останні, своєю чергою, можуть повернути собі частину грошей.

У разі якщо питання стоїть про суттєву економію, тоді можна ризикнути із сайтом «HotWire.com», який пропонує сліпе бронювання. Тут можна зекономити до 60%, але при цьому отримати інформацію про житло можна лише в останній момент. Попередньо буде відома лише кількість зірок готелю та оцінки клієнтів.

3. Скласти туристичний маршрут

Самостійно розроблений план туристичного маршруту відвідання цікавих місць може бути значно цікавішим за ті, що пропонують у стандартних турах. Скласти його допоможуть відповідні сайти, на яких запеклі мандрівники діляться своїми враженнями. Такими ресурсами можуть слугувати «Lifeistravel.com.ua», «Marshruty.ru», «Tripster.ru», «Tripline.net». Також у нагоді стануть мапи «Maps.google.com», викладені користувачами фотографії та опис цікавих місць тощо.

4. Завжди бути на зв’язку
Активно ділитися своїми враженнями з друзями, при цьому не переймаючись про свій гаманець, допоможуть вигідні роумінгові пропозиції від Vodafone.

З «Безвіз уікенд» витратите, мандруючи вихідними Європою, всього 60 гривень. І це не все – за ці гроші можна отримати 100 МБ мобільного інтернету, 10 SMS та 30 хвилин для вхідних дзвінків із будь-яких операторів світу, вихідних дзвінків на номери «Vodafone Україна» та інші українські мережі. Географія «Безвіз уікенду» поширюється на понад 30 країн Європи, серед яких: Канарські острови, Кіпр, Сан-Марино, Словенія, Хорватія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Данія, Ліхтенштейн, Люксембург, Ватикан, Норвегія, Словаччина, Швейцарія та Швеція. А підключити послугу можна за допомогою USSD-запиту *600*9#

«Роумінг, як вдома» варто замовити при плануванні поїздки на тиждень до Албанії, Великої Британії, Греції, Ірландії, Іспанії, Італії, Мальти, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Туреччини, Угорщини, Франції та Чехії. Ця послуга доступна у тарифах Vodafone Red S/Red Extra S разом із Vodafone UNLIM 3G/3G Plus, пакетах Red M/Red Extra M, Red L/Red Extra L і Vodafone Device M, L. Залежно від тарифу вона коштуватиме відповідно 120 грн, 180 грн, 360 грн та 200 грн. Також різним буде й обсяг послуг – від 100 до 300 хвилин вихідних дзвінків на номери абонентів «Vodafone Україна», від 120 до 600 МБ мобільного інтернету та від 100 до 300 шт SMS і MMS на всі напрямки. Вихідні дзвінки на номери абонентів інших операторів і міські номери України та в країнах послуги «Роумінг, як вдома» становитимуть 10 грн/хв. У тарифах Vodafone Device M, L дзвінки та повідомлення не мають пакетного обсягу і оплачуються за базовим тарифом. Замовити послугу «Роумінг, як вдома» можна кодом *600#.

«Польща, як вдома, на день» та «Польща, як вдома, на місяць» – відповідно допоможе у подорожі до нашого західного сусіда. Перша послуга дозволяє за 20 грн на день отримати 20 хвилин дзвінків на номери «Vodafone Україна» з будь-яких операторів і вихідних дзвінків на мобільні та міські номери Польщі. У пакет також входять 20 SMS на мобільні номери України та Польщі і 20 МБ мобільного інтернету. Послуга «Польща, як вдома, на місяць» за 99 грн надає на 30 днів 200 хвилин вхідних і вихідних дзвінків на номери абонентів «Vodafone Україна», 200 SMS на мобільні номери абонентів України та Польщі, а також 200 МБ мобільного інтернету. Замовити пропозиції можна відповідно за кодами *600*481# і *600*480#

«Україна онлайн» стане в нагоді при поїздці до Росії. Ця послуга доступна в тарифах Vodafone RED, Vodafone Light, Vodafone Unlim, Vodafone ZAХІД. З цією пропозицією за 100 грн на 7 днів можна отримати 100 хвилин вихідних дзвінків на номери абонентів «Vodafone Україна», 100 МБ інтернету та 100 SMS на всі напрямки. Замовити її можна кодом *607#

«Спекотній відпустці» віддають перевагу тоді, коли вирушають у тривалу відпустку до Єгипту, Об’єднаних Арабських Еміратів, Китаю або Японії. За 150 грн на 7 днів можна отримати 5 хвилин для вихідних дзвінків на номери абонентів «Vodafone Україна» та місцеві номери, 5 SMS на всі напрямки, 150 МБ мобільного інтернету. Вихідні дзвінки на номери абонентів інших операторів України коштуватимуть 10 грн/хв, вихідні дзвінки до інших країн – 50 грн/хв. Замовити «Спекотну відпустку» можна кодом *600*4#

Вигідний зв’язок діятиме навіть під час поїздки поза межами дії пропозицій «Безвіз уікенд», «Спекотна відпустка» та інших. Vodafone суттєво знизив базові тарифи роумінгу, завдяки чому можна вільно мандрувати та мати доступний зв’язок. Для 75 країн світу за 35 гривень оператор пропонує 15 хвилин для розмов, а також безлімітний трафік для спілкування у таких месенджерах, як Viber, WhatsApp та Skype.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter