Дані Vodafone допоможуть оновити транспорт Львова

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Дані Vodafone допоможуть оновити транспорт Львова

Користувачі мобільного зв‘язку можуть суттєво допомогти покращити інфраструктуру свого міста. Для цього їм потрібно лише користуватися мобільним зв‘язком – тим самим створювати інформацію про те, де вони знаходяться та як пересуваються. Такі дані збираються у кожного стільникового оператора, і Vodafone поділився ними зі Львовом.

Це дозволить місцевій владі опиратися на точніші дані, а тому – краще розвивати інфраструктуру та впроваджувати іновації. Документ про таку співпрацю підписали Львівська міська рада, ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» та ПрАТ «ВФ Україна».

За ним Vodafone Україна передала Міському центру інформаційних технологій опрацьовані неперсоніфіковані дані, сформовані на основі попередніх технічних завдань. Цю інформацію проаналізують спеціалісти центру інформаційних технологій та використають їх, щоб створити нову транспортну систему міста.

«Великі дані сьогодні – це не лише відкритість, а й змога приймати рішення на основі аналітики. Окрім того, це ще й окрема ланка у новій економіці світу. Адже це змога набагато якісніше вести бізнес і приймати рішення»,

– зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, підписуючи меморандум.

«Ми розпочали співпрацю із Львівською мерією у напрямку аналізу великих абонентських даних для вдосконалення інфраструктури міста. На цьому етапі співпраці в рамках меморандуму ми аналізували переміщення абонентів Vodafone по місту. Використовуючи ці дані, спеціалісти матимуть змогу врахувати транспортні потреби мешканців Львова та тих людей, які щодня мігрують в межах області. Це суттєво спростить процес удосконалення транспортної системи міста».

– пояснює Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна в регіоні Захід.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter