ТОП-5 напрямків для подорожей на великі вихідні

За рейтингом туристичного проєкту Vodafone – Find&Follow. Village Routes.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Попереду останні довгі вихідні літа. Vodafone пропонує провести їх, подорожуючи Україною. Компанія підготувала добірку цікавих локацій для подорожей на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

На сайті туристичного проєкту компанії Find&Follow. Village Routes на сьогодні розміщено 56 готових унікальних маршрутів для самостійних подорожей сільською місцевістю та невеликими містечками майже у всіх областях України.

Кожен маршрут розрахований на 1-2 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. На сайті є докладна інформація про кожну з локацій на маршрутах, усі необхідні контакти, пропозиції щодо проведення часу та поради щодо харчування і проживання. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні подорожі, відвідування музеїв, історичних, культурних та природних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій для фото тощо. Пропозиції можуть зацікавити як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів, які шукають нових відкриттів.

Найпопулярнішими маршрутами за версією користувачів Find&Follow. Village Routes на сьогодні стали:

  1. Одеська область: Садиба Курісів – ферма “Устриці Скіфії”.
  2. Закарпатська область: Водоспад Шипіт – Гора Гемба.
  3. Київська область: Змієві вали – Витачів – Ржищів.
  4. Полтавська область: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішньому – Диканька – Національний музей-заповідник М.В. Гоголя – Миргород .
  5. Миколаївська область: Радонове озеро – Babchuk Winery – Трикратський ліс – Актівський каньйон.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також побудови цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.