Як швидко протестувати справність смартфона​

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Як швидко протестувати справність смартфона

Перед тим, як придбати смартфон – особливо той, що вже був у використанні – варто перевірити його на справність. Ручне тестування, на жаль, потребує досить багато часу, та й не виключено, що деякі важливі моменти можна випустити з уваги. Однак є спосіб таку технічну перевірку автоматизувати.

У цьому допоможе додаток для пристроїв iOS і Android, який називають TestM. Програма охоплює два десятки тестів, які перевіряють коректність роботи комплектуючих: екрану, динаміків, датчиків, модулів і камер. Виявлені показники вона потім порівнює з еталонними саме для даного пристрою, після чого додаток виводить фінальний звіт.

TestM пропонує два види тестування: швидке й повне. Перше займе близько хвилини і перевірить справність екрану, фронтальної камери, динаміків і мікрофону. Щоб пройти такий тест, потрібно зафарбувати всі зони екрану і ввести озвучені цифри.

Повноцінне тестування триває 2-4 хвилини та охоплює близько 20 тестів, розділених на шість груп. Точна кількість випробувань залежить від моделі смартфона. Серед них – перевірка сенсора екрана та 3D Touch, динаміків, мікрофона й навушників, гіроскопа та компаса, Wi-Fi, Bluetooth, GPS і стільникового зв’язку, датчика відстані, зарядки, вібромотору, кнопок і Face ID, усіх камер, а також спалаху.

Після проходження всіх тестів додаток запропонує створити наочний звіт, який можна буде переглянути у додатку на сайті TestM, або експортувати у зображення.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter