СВІТОВИЙ ОНЛАЙН КОНЦЕРТ «GLOBAL GOAL: UNITE FOR OUR FUTURE»

«ГЛОБАЛЬНА МЕТА: ОБ'ЄДНАТИСЯ В ІМ'Я МАЙБУТНЬОГО». МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «GLOBAL CITIZEN» ЗАКЛИКАЄ СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ ЗРОБИТИ ДОСТУПНИМИ: ТЕСТУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ І ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19, ДЛЯ ВСІХ І ВСЮДИ.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
  • Спеціальна трансляція події Global Goal: Unite for our Future відбудеться 27-го червня, о 21:00 за Київським часом на всіх глобальних цифрових платформах 
  • Захід включає виступи: Shakira, Coldplay, Usher, Jennifer Hudson, Miley Cyrus, Justin Bieber Quavo, J Balvin, Chloe x Halle, Yemi Alade, а також Christine and the Queens. Ведучий – Dwayne Johnson
  • За підтримки Голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляйен, подія включає участь: Chris Rock, Hugh Jackman, Kerry Washington, Charlize Theron, Forest Whitaker, David Beckham, Derrick Johnson, Salma Hayek Pinault, Billy Porter, Diane Kruger, Antoni Porowski, Ken Jeong, Nikolaj Coster-Waldau, Olivia Colman, Opal Tometi

(Київ – понеділок, 22 червня 2020 г.)міжнародна організація Global Sitizen анонсує глобальне онлайн захід Global Goal: Unite for Our Future, що підкреслює непропорційний вплив COVID-19 на маргінальні соціальні групи, кольорове населення. Людей, що живуть в умовах бідності та дискримінації.

Під час події буде відзначено внесок фахівців з інновацій, вчених, працівників охорони здоров’я, активістів та організацій, що забезпечують розробку і поширення тестів, методів лікування і вакцин від COVID-19 серед тих, хто в них потребує.

Кампанія The Global Goal: Unite for our Future була розпочата в травні, за підтримки Голови Європейської комісії Урсули фон дер Лейен, а також благодійних фондів: Bloomberg Philanthropie, Bill & Melinda Gates Foundation, Wellcome Trust, і сфокусована на подоланні впливу пандемії на найбільш незахищені прошарки суспільства; прагненні до відновлення країн і спільнот зі свободою і справедливістю для всіх. Кампанія закликає впливових осіб до дій, і просить уряд, керівників корпорацій і благодійників взяти на себе зобов’язання у справедливому розподілі інструментів і методів лікування COVID-19.Мета Global Goal: Unite for our Future – зміцнення систем охорони здоров’я, підтримка і допомога під час пандемії всім, хто її потребує. Додаткова інформація про Global Citizen і про кампанію ви можете знайти на сайті globalcitizen.org. Слідкуйте за новинами в Twitter, Facebook і Instagram за тегом @GlblCtzn або #GlobalCitizen. Відвідайте http://globalgoalunite.org, щоб дізнатися більше про кампанію The Global Goal: Unite for our Future.

Про Global Citizen: Global Citizen – найбільше в світі об’єднання активістів, які ставлять собі за мету покінчити з бідністю в світі до 2030 року. Спільно з 10-ма мільйонами учасників щомісяця, ми боремося за довгострокові зміни в області стабільності, рівності і гуманності. Global Citizen публікують, пишуть, голосують і надихають державних діячів, бізнесменів, філантропів, знаменитостей, громадян разом прагнути до змін.Завантаживши додаток Global Citizen, можна дізнатися докладніше про системні причини бідності в світі, заходи, які приймаються з цих питань, а також отримати можливість участі в концертах і заходах у всьому світі. На сьогоднішній день завдяки діям Global Citizen, поряд із зусиллями партнерів, світові лідери оголосили про підтримку на суму понад 48 мільярдів доларів США, що може допомогти більше 880 мільйонів чоловік. Для отримання додаткової інформації відвідайте GlobalCitizen.org. 

Контакти Global Citizen з питань ЗМІ:
Sunshine Sachs від імені Global Citizen, GC@sunshinesachs.com