Vodafone покаже «Кіно» абонентам SuperNet

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone покаже «Кіно» абонентам SuperNet

Vodafone дарує пакет «Кіно Плюс» всім новим клієнтам лінійки тарифів Vodafone SuperNet
З 24 вересня і до 24 грудня цього року всі клієнти, які підключаться до тарифів Vodafone SuperNet Start, Pro або Unlim, а також всі клієнти, які перейдуть на тариф Vodafone SuperNet Unlim, на додаток до пакетних послуг отримають доступ до кіно-контенту в пакеті «Кіно Плюс» протягом 3 місяців.
«Кіно Плюс» – це один з пакетів послуги Vodafone TV, який дає доступ до перегляду телеканалів TV1000, TV1000 Action, VIP Comedy, VIP Comedy HD, Sony Sci-Fi, Sony Channel, Sony Turbo, ТV-XXI, Наше улюблене кіно, Zee TV, Єврокіно, Kvartal TV, TV1000 World Kino, Paramount Comedy, Dorama, Star Family, Star cinema HD, Kino Polska Int., Filmbox, Film box Arthouse. Тільки для учасників акції в пакеті «Кіно Плюс» будуть доступні телеканали Fox і Fox Life. Крім телеканалів, пакет також включає трейлери фільмів, фільми та мультфільми з каталогу, ефірні та онлайн-радіостанції, кінозали Комедія, Бойовик, Comedy Club, Мелодрами та Жахи.

Для того, щоб скористатися пропозицією, потрібно підключити будь-який з тарифів Vodafone SuperNet або перейти в тариф Vodafone SuperNet Unlim і набрати USSD команду *326#. Для перегляду кінофільмів і телеканалів у пакеті «Кіно Плюс», потрібно встановити додаток Vodafone TV з будь-якого магазину додатків або скористатись web-версією tv.vodafone.ua.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter