STOP FAKE: Vodafone спростовує неправдиву інформацію, яка розповсюджується про його тарифи

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

STOP FAKE: Vodafone спростовує неправдиву інформацію, яка розповсюджується про його тарифи

!

Оператор просить абонентів не вірити інформації, що розповсюджується про підвищення його тарифів, оскільки ця інформація не відповідає дійсності.

Тарифи Vodafone ні для приватних, ні для корпоративних клієнтів не змінюються і залишаються найбільш вигідними на ринку.

Зокрема, лінійка Vodafone RED Business складається з 7 тарифних планів вартістю від 70 грн. з найкращим наповненням послуг на ринку, включаючи 4G Інтернет, великий об’єм хвилин, вигідні тарифи в роумінгу та пакети хвилин для дзвінків за кордон.

Зміни, на які посилаються в статті, що розповсюджується, торкнулися лише старих, архівних тарифів МТС, які давно перестали відповідати сучасним запитам абонентів. Абонентська плата в цих тарифах змінюється всього на 10-30 грн. в місяць, що складає близько 20%, тобто ні про яке дворазове підвищення тарифів не йде мова.

Також звертаємося з проханням до ЗМІ не публікувати неперевірену інформацію, яка вводить людей в оману. Для підтвердження всіх фактів та інформації щодо тарифів Vodafone звертайтеся у прес-службу Vodafone Україна.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter