Vodafone запускає послугу SMS-оплати у львівському електротранспорті

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone запускає послугу SMS-оплати у львівському електротранспорті

Від сьогодні, 5 березня, клієнти Vodafone зможуть оплачувати проїзд в електротранспорті Львова за допомогою SMS. Послуга передбачає придбання квитка безпосередньо у трамваях або тролейбусах міста, шляхом надсилання повідомлення із відповідним кодом на короткий номер 877.

Інформаційні таблиці з інструкцією для пасажирів та кодами для повідомлень будуть розміщені у салонах львівських трамваїв та тролейбусів. Тож пасажирам потрібно буде обрати потрібний код та надіслати його у SMS-повідомленні. Згодом, протягом 1-2 хвилин, пасажир отримає SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка.

Здійснити SMS-оплату в електротранспорті можуть лише абоненти передплаченого зв’язку, у яких на балансі мобільного рахунку є достатньо коштів. Додаткові кошти за надсилання SMS повідомлення не стягуватимуться.

«Наша компанія ініціювала запуск SMS-оплати в електротранспорті Львова і ми тішимось, що міська рада та керівництво ЛКП «Львівелектротранс» підтримали цю ініціативу. Згодом до нас приєднались інші оператори. Тож вперше послуга SMS-оплати в електротранспорті запускається усіма трьома операторами одночасно, адже йдеться не про конкуренцію, а про зручність і розширення можливостей оплати для усіх львів’ян та туристів. Також Vodafone готує приємний бонус для своїх абонентів, аби популяризувати нову послугу та заохотити пасажирів оплачувати проїзд у трамваях та тролейбусах власне за допомогою SMS-повідомлення»,

– розповідає Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter