У Черкасах з’явиться розумний туристичний маршрут від Vodafone

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

У Черкасах з’явиться розумний туристичний маршрут від Vodafone

У п’яти обласних центрах, де діють інноваційні стежки від Vodafone, можна швидко та зручно ознайомитися з містом завдяки лише смартфону.

До цього списку незабаром приєднаються й Черкаси, де також запрацює розумний маршрут від мобільного оператора. Про що власне 26 лютого Vodafone Україна та Черкаська міська рада підписали спеціальний Меморандум.

Як це виглядає? На туристичному маршруті, який проходить найважливішими та найцікавішими місцями населеного пункту, оператор розташує спеціальні таблички з QR-кодом. Якщо за допомогою смартфона чи планшета зчитати цей код, то можна потрапити на веб-сторінку, що розповідає про ту чи іншу пам’ятку: площу, будинок, скульптуру тощо. Окрім того, можна ознайомитися і з детальною картою міста, де вказано розташування інших QR-табличок.

Зорієнтуватися допомагають стрілки й символіка маршруту, а швидкісний мобільний інтернет від Vodafone забезпечить миттєвий доступ до сторінок із описом. Такі цифрові туристичні стежки Vodafone Smart Routes уже діють у Львові, Полтаві, Ужгороді, Херсоні та Чернівцях. Завдяки ним кожен може зручно, у властивому і потрібному йому темпі, здійснити екскурсію без екскурсовода в будь-який зручний час. Черкаси стануть шостим містом, де таке можливо.

«Подібні проекти – це ще одне підтвердження соціально відповідального бізнесу, вони є прикладом спільного прагнення влади і бізнесу робити корисні й цікаві речі для громади, розвивати своє місто»,

– наголосив під час підписання Меморандуму Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

«Впевнений, що співпраця буде успішною і ми зможемо реалізувати ініціативи, які покращують якість життя, роблять міста розумними і зручними для гостей і городян. Завдяки проекту Vodafone Smart Routes сучасні інформаційні технології, зокрема, послуги 3G та 4G інтернету, допомагають розвивати інформаційну інфраструктуру українських міст та покращувати їх туристичну привабливість»,

– додав технічний директор Vodafone Україна, регіон Центр, Сергій Скрипніков.

Детальніше про маршрути можна дізнатися за посиланням.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter