Найважливіші характеристики смартфонів

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Майже 89% користувачів вважають головною характеристикою смартфона його камеру. Навіть тривалість автономної роботи є менш важливою – ця функція найбільш визначальна для 87% користувачів. Із відривом йдуть інші характеристики смартфонів: оперативна пам’ять (79%) та внутрішня флеш-пам’ять (72%). Таку інформацію озвучили аналітики CyberMedia Research (CMR) у своєму новому дослідженні Mobile Industry Consumer Insight (MICI).
Як свідчить опитування, покупці все менше орієнтуються на бренди під час вибору нового смартфона. Сьогодні користувачі віддають перевагу таким факторам, як загальна якість продукту (92%), продуктивність гаджета (90%), естетичний вигляд (82%), а також надійне сервісне обслуговування (76%) тощо.
Другий рік поспіль на світовому ринку смартфонів спостерігається тенденція до падіння і, на думку аналітиків International Data Corporation (IDC), наразі очікувати змін не варто. За даними експертів, поставки смартфонів у глобальному масштабі за підсумками поточного року складуть 1,39 млрд штук, знизившись на 0,8%. Цей річний спад стане третім поспіль.

У 2019 році обсяг ринку смартфонів знизиться ще на 0,8%

У другому півріччі поточного року очікується зростання відвантажень смартфонів на 2,3% проти аналогічного періоду минулого року. Проте цього недостатньо для забезпечення попиту. У довгостроковій перспективі темпи зростання збережуться, і в 2023 році їх поставки сягнуть 1,54 млрд одиниць.

Основну масу смартфонів – 95,4% у обсязі поставок – цього року складуть пристрої з підтримкою мереж 4G/LTE. Ще 4,1% припаде на 3G-апарати, а частка девайсів із підтримкою 5G не перевищить 0,5%.

До 2023 року в загальному обсязі продажів на пристрої з підтримкою 4G/LTE припаде 71,7% , на моделі з 3G – 2,2%. Частка апаратів із можливістю функціонування у мережах 5G підніметься до 26%.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter