Смарт-субота на Сумському: продукти на ринку можна купити через QR-код

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Смарт-субота на Сумському: продукти на ринку можна купити через QR-код

Харків’яни зможуть купити продукти на ринку за допомогою QR-коду за півціни – з Vodafone Pay та карткою Mastercard

22 грудня усі відвідувачі Сумського ринку у Харкові зможуть купити продукти до зимових свят вдвічі дешевше. Для цього вперше в Україні для покупок на ринку досить буде відмовитися від готівки і оплачувати продукти за допомогою QR-коду прямо зі смартфона.

Продукти зі знижкою 50% можна купити на Сумському ринку в торгових точках з табличками «Купуй за півціни». Щоб скористатися пропозицією, потрібно встановити на смартфон додаток Vodafone Pay та мати картку Mastercard. 20 таких торгових точок з різними товарами – молоко, м’ясо, сало, риба, сир, овочі, зелень, фрукти – будуть пропонувати продукти зі знижкою при розрахунку карткою Mastercard з цифрового гаманця Vodafone Pay. Максимально можлива сума покупки в одній торговій точці – 1000 грн, при цьому покупець платить 500 грн. Додатком Vodafone Pay можуть користуватися клієнти будь-якого банку і будь-якого оператора зв’язку.

Акція пройде в рамках співпраці Mastercard і проекту Vodafone Smart City Kharkiv, організованого Vodafone Україна та Харківською міською радою. Проект Vodafone Smart City передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених в глобальних R&D-центрах оператора, які успішно застосовуються у європейських містах, у системах муніципального управління та соціальних сфери суспільного життя. Правила акції доступні за посиланням.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter