Нові тарифи для роумінгу: більше та дешевше

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Нові тарифи для роумінгу: більше та дешевше

Перед новим туристичним сезоном Vodafone Україна запропонував нові роумінгові пропозиції. Оновлені тарифи дають доступніший мобільний інтернет та безлімітний меседжинг, а також дешевші телефонні розмови у більш, ніж 75 країнах світу.

Так, 15 хвилин розмов вартістю від 35 грн тепер доступні в роумінгу в таких країнах, як Австрія, Велика Британія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Канада, Норвегія, Нідерланди, Німеччина, ОАЕ, Польща, Португалія, Росія, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Франція, Чехія, Швеція. Фінляндія, Чорногорія, Естонія, Швейцарія та Японія. Вартість розмов включає усі вхідні дзвінки та вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна та номери абонентів інших операторів України, а також вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування.

Ті, кому за кордоном потрібне онлайн спілкування, можуть отримати 100 МБ мобільного Інтернету та безлімітний меседжинг протягом доби у Viber, WhatsApp та Skype, включаючи текстові повідомлення і зображення, всього за 40 грн. Вартість надсилання SMS або MMS на усі мережі – 15 грн за 15 повідомлень.

Щоб скористатися базовими тарифами Vodafone у роумінгу в більш, ніж 75 країнах світу, можна зареєструватися у будь-якій мережі. Детальніший перелік країн, у яких діють нові тарифи, можна знайти за посиланням.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter