Vodafone розширює дію послуг «Роумінг як вдома» та «Роумінг уїкенд»

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone розширює дію послуг «Роумінг як вдома» та «Роумінг уїкенд», а також відкриває безлімітний меседжинг

Vodafone Україна розширив можливості послуги «Роумінг як вдома»: збільшив список країн, де вона діє, додав мегабайти та безлімітні месенджери. Послуга стає доступною в усіх тарифах Vodafone передплати. Для зручності користувачів пропонується єдиний уніфікований пакет послуг «Роумінг як вдома».

Таким чином, при єдиній вартості 150 грн. на 7 днів, послуга «Роумінг як вдома» діє тепер у 49 країнах світу (раніше їх було 16). Наприклад, додані такі популярні серед українців країни, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Єгипет, Словаччина, Таїланд, Шрі-Ланка, ОАЕ, Китай та інші.

Користувачі послуги отримують 200 МБ, а після їх вичерпання – безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype в рамках базового тарифу по 40 гривень за кожні 100 МБ для іншого трафіку (в рамках 20 пакетів на добу). Кількість хвилин для дзвінків – 100, з них вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин, дзвінки на номери інших мобільних операторів України та по країні перебування (нові напрямки), а також всі вхідні – 30 хвилин.

Популярна послуга «Роумінг, як вдома» була запущена 2015 року. За цей час абонентам були запропоновані найрізноманітніші послуги для того, щоб кожен міг підібрати для себе оптимальний пакет: це «Роумінг уїкенд», «Україна онлайн», «ПівГіга в дорогу», «Польща, як вдома». Вперше в Україні запущений безлімітний меседжинг в роумінгу для спілкування у Viber, WhatsApp, Skype.

Для абонентів, що бажають провести вихідні за кордоном, також є приємна новина: перелік країн послуги «Роумінг уїкенд» був збільшений до 56 (раніше послуга діяла в 31 країні). Підключивши послугу на 3 дні, є можливість користуватися доступним роумінгом з пакетами хвилин, мегабайтами та SMS. А по вичерпанню 100 пакетних МБ, пропонується безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype за аналогією з послугою «Роумінг, як вдома».

Для абонентів, які бажають використовувати більше мобільного інтернету в роумінгу, пропонується нова послуга «ПівГіга в дорогу». Її користувач отримує 500 МБ мобільного інтернету, якими можна скористатися в 57 країнах світу. Вартість послуги на 7 днів складає 150 грн.

Детальна інформація про тарифи та послуги, доступних абонентам Vodafone в роумінгу за посиланням.

У серпні Vodafone Україна в партнерстві зі страховою компанією «АХА Страхування» запустив послугу туристичного страхування – SMART TRAVEL. Унікальний серед мобільних операторів України сервіс дозволяє абонентам Vodafone Україна оформляти страховий поліс прямо в смартфоні та оплатити поліс за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку. Отримати додаткову інформацію та скористатися послугою мобільного туристичного страхування можна на сайті Vodafone Україна

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter