Vodafone розширює дію послуг «Роумінг як вдома» та «Роумінг уїкенд», а також відкриває безлімітний меседжинг

Vodafone Україна розширив можливості послуги «Роумінг як вдома»: збільшив список країн, де вона діє, додав мегабайти та безлімітні месенджери. Послуга стає доступною в усіх тарифах Vodafone передплати. Для зручності користувачів пропонується єдиний уніфікований пакет послуг «Роумінг як вдома».

Таким чином, при єдиній вартості 150 грн. на 7 днів, послуга «Роумінг як вдома» діє тепер у 49 країнах світу (раніше їх було 16). Наприклад, додані такі популярні серед українців країни, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Єгипет, Словаччина, Таїланд, Шрі-Ланка, ОАЕ, Китай та інші.

Користувачі послуги отримують 200 МБ, а після їх вичерпання – безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype в рамках базового тарифу по 40 гривень за кожні 100 МБ для іншого трафіку (в рамках 20 пакетів на добу). Кількість хвилин для дзвінків – 100, з них вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин, дзвінки на номери інших мобільних операторів України та по країні перебування (нові напрямки), а також всі вхідні – 30 хвилин.

Популярна послуга «Роумінг, як вдома» була запущена 2015 року. За цей час абонентам були запропоновані найрізноманітніші послуги для того, щоб кожен міг підібрати для себе оптимальний пакет: це «Роумінг уїкенд», «Україна онлайн», «ПівГіга в дорогу», «Польща, як вдома». Вперше в Україні запущений безлімітний меседжинг в роумінгу для спілкування у Viber, WhatsApp, Skype.

Для абонентів, що бажають провести вихідні за кордоном, також є приємна новина: перелік країн послуги «Роумінг уїкенд» був збільшений до 56 (раніше послуга діяла в 31 країні). Підключивши послугу на 3 дні, є можливість користуватися доступним роумінгом з пакетами хвилин, мегабайтами та SMS. А по вичерпанню 100 пакетних МБ, пропонується безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype за аналогією з послугою «Роумінг, як вдома».

Для абонентів, які бажають використовувати більше мобільного інтернету в роумінгу, пропонується нова послуга «ПівГіга в дорогу». Її користувач отримує 500 МБ мобільного інтернету, якими можна скористатися в 57 країнах світу. Вартість послуги на 7 днів складає 150 грн.

Детальна інформація про тарифи та послуги, доступних абонентам Vodafone в роумінгу за посиланням.

У серпні Vodafone Україна в партнерстві зі страховою компанією «АХА Страхування» запустив послугу туристичного страхування – SMART TRAVEL. Унікальний серед мобільних операторів України сервіс дозволяє абонентам Vodafone Україна оформляти страховий поліс прямо в смартфоні та оплатити поліс за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку. Отримати додаткову інформацію та скористатися послугою мобільного туристичного страхування можна на сайті Vodafone Україна

Закрити