Українська корпоративна соціальна мережа перемогла в світовому конкурсі інтранетів

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Українська корпоративна соціальна мережа перемогла в світовому конкурсі інтранетів

Золото міжнародного конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two, в якому беруть участь десятки провідних світових корпорацій, вперше в Україні. Внутрішня соціальна мережа ПРОСТОР компанії Vodafone Україна визнана однією з кращих у світі.
Про конкурс Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two
Штаб квартира престижного глобального конкурсу в області інтранет рішень знаходиться в Сіднеї (Австралія). Організатори та ідеологи конкурсу – консалтингова організація Step two, яка вже понад 20 років працює з компаніями по всьому світу. Нагорода вручається щорічно протягом 12 років. За час існування Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two переможцями ставали: Visa, PANDORA, Accenture, Deloitte, GSK, BNY Mellon, Barclays.
Чим ПРОСТОР Vodafone Україна вразив журі

Нагорода присуджена за унікальні кейси, що дозволяють використовувати інтранет як платформу для реалізації організаційних змін і трансформації корпоративної культури. На думку журі, кастомізовані розробки, реалізовані в ПРОСТОР, ефективно забезпечують реальні бізнес процеси і підсилюють основні вектори стратегії розвитку компанії:

• модуль ОВАЦІЇ – digital подяка колезі;
• Vodafone Smart City – гейміфіцірованний модуль волонтерських активностей;
• онлайн-чати з ТОП-командою;
• розділ Agile – просування інструментів гнучких моделей управління;
• Vodafone Bloggers HUB, навчальний розділ, як яскравий приклад імплементації культури блогінгу в комунікаційну культуру компанії ;
• креативні рішення в сфері UX\UI дизайну

ТОП-менеджер про перемогу
«Це унікальна подія, що підтверджує лідерство Vodafone Україна в області digital рішень. Інтранет ПРОСТОР дає нам необмежені можливості для спілкування та обміну ідеями, – зазначила Надія Сіренко, HR директор Vodafone Україна. – ПРОСТОР дозволяє об’єднувати інтереси бізнесу і співробітників, це майданчик для роботи, навчання, зворотнього зв’язку, розвитку корпоративної культури, визнання й мотивації персоналу. Він допомагає нам об’єднати понад 3000 співробітників по всій Україні в одному цифровому робочому просторі – тут ми ефективно працюємо разом, знаходимо, залучаємо й розвиваємо наше наступне покоління лідерів думок і майбутніх бренд-амбасадорів компанії».
ПРОСТОР.
Факти й цифри
ПРОСТОР, внутрішня соціальна мережа Vodafone Україна, є універсальним digital- workplace, яке об’єднує в собі функціонал інтранету, соціальних мереж Facebook, LinkedIn, а також інструменти проектного менеджменту.
На сьогоднішній день 88% співробітників активно користуються мережею ПРОСТОР. За час роботи мережі компанії вдалося вдвічі поліпшити індекс eNPS – показник лояльності співробітників. Завдяки активному використанню мережі, компанія змогла заощадити близько $2 мільйонів за рахунок збільшення ефективності співробітників, економії часу на проведення зустрічей і навчання. Інформаційний ресурс ПРОСТОР сьогодні налічує понад 45 тисяч блогів, документів та відео з корисною інформацією. Завдяки інтеграції продуктивних систем, з якими працюють співробітники, в ній можна не тільки спілкуватися. Тут можна оформити заявку на відпустку, забронювати готель, замовити залізничні та авіаквитки для бізнес-поїздки, узгодити робочі питання, обговорити проекти та хвилюючі питання.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter