Понад 73% усіх запитів абонентів Vodafone вирішуються через My Vodafone

За останній рік застосунок My Vodafone, який клієнти Vodafone використовують для управління власними номерами, став одним з головних каналів комунікації між компанією та клієнтами.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

За останній рік застосунок My Vodafone, який клієнти Vodafone використовують для управління власними номерами, став одним з головних каналів комунікації між компанією та клієнтами: більше 73% усіх сервісних операцій бере на себе саме My Vodafone. Для порівняння, у 2020 році контактний центр Vodafone та застосунок My Vodafone мали однакові частки в структурі клієнтських запитів, кожен обробляв приблизно по 44% запитів.

«Ідея My Vodafone в своїй основі базується на клієнторієнтованості, адже застосунок створювався як інструмент саме для абонента. Застосунок побудований так, щоб будь які потреби клієнт міг вирішити самостійно, в будь який зручний час та не залежно від місця перебування, навіть, перебуваючи за межами країни. Це особливо стало в нагоді тепер, коли мільйони українців змушені шукати прихистку за межами України. Vodafone застосовує такий підхід, щоб надавати своїм клієнтам найсучасніші можливості. Адже передові світові тренди обслуговування все більше зміщуються в он-лайн та діджитал канали»,

– зазначає Світлана Барабаш, керівниця відділу розвитку Digital каналів Vodafone Україна.

Щодня застосунком користуються сотні тисяч користувачів тому Vodafone приділяє велику увагу його зручності та постійно вдосконалює його. В результаті оновлений застосунок став набагато легшим (на 41% порівняно з попередньою версією) і швидшим в 2-3 рази, що зберігає місце в смартфоні клієнта. Згідно з дослідженням NSAT від компанії Kantar Ukraine, яке було проведено по результатах 2023 року, користувачі поставили найвищі оцінки My Vodafone в порівнянні з аналогічними застосунками конкурентів, як в цілому, так і в оцінці окремих блоків, таких як: наявність потрібних функцій; зручність користування, зручність і простота навігації.

Результатом роботи команди My Vodafone, яка постійно працює над вдосконаленням застосунку, стало також професійне визнання – застосунок My Vodafone став одним з переможців Всеукраїнської Премії з клієнтського досвіду і здобув друге місце у номінації «Кращий споживацький досвід (UX)».

My Vodafone розбудовується за принципом екосистеми, в центрі якої знаходиться потреба клієнта. Тому, стандартний набір послуг, який дозволяє клієнту контролювати та управляти власним рахунком, доповнюється послугами, що працюють завдяки інтеграції My Vodafone з іншими застосунками. Наприклад, інтеграція із застосунком Дія дозволяє абонентам передплати швидко, безпечно, а головне – віддалено зареєструвати свій номер. Також реалізована функція онлайн підпису договору, що в сукупності з Дія дає можливість значно спростити оформлення контрактних підключень.

Завантажити My Vodafone можна в Play Market, App Store та в Huawei AppGallery.