BigData в дії: «Київпастранс» запустив нові нічні маршрути на основі великих даних Vodafone

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

BigData в дії: «Київпастранс» запустив нові нічні маршрути на основі великих даних Vodafone

КП «Київпастранс» запустило новий нічний тролейбусний маршрут № 94Н «ст. м. «Площа Льва Толстого» – проспект Леся Курбаса (Борщагівка)».

Для реорганізації маршрутної мережі підприємство використовувало BigData, отримані від мобільного оператора Vodafone Україна. Оператор мобільного зв’язку передав місту аналітику на основі знеособлених даних про щоденні пересування мешканців Києва та передмість. Дані дозволили визначити точну кількість людей, які щодня переміщуються в місті та найбільш завантажені маршрути пересування в різний час доби, проаналізувати актуальність існуючих маршрутів і закласти нові актуальні маршрути для Києва.

Сергій Бориславський, керівник Vodafone Ukraine big data team:

«Big data можуть вирішувати не тільки завдання бізнесу, а й актуальні соціальні питання. Сьогодні кожен киянин може побачити big data в дії – завдяки математично точним інструментам обчислення потоків, які є в мобільного оператора, кияни можуть вночі дістатися з центру і транспортних вузлів міста до віддалених житлових районів громадським транспортом».

Дмитро Левченко, генеральний директор КП «Київпастранс»:

«Нічні маршрути – це справжня знахідка для столиці, яка була реалізована завдяки побажанням пасажирів та перейманню досвіду міста Сеул, транспортна система якого відома на весь світ. До того ж, за рекомендаціями експертів Світового банку, ми продовжуємо забезпечувати безпересадочне транспортне сполучення киян та гостей міста. Дякую нашим партнерам з Vodafone Украина, з допомогою яких ми маємо можливість найбільш ефективно оптимізовувати транспортну мережу».

Крім того, з 22 серпня в Києві:

  • змінена траса слідування нічного тролейбусної маршруту № 91Н «Залізничний вокзал Центральний – вулиця Милославська (Троєщина)»,
  • змінена траса слідування нічного тролейбусної маршруту №92Н «Міжнародний аеропорт «Київ» «Жуляни» – залізничний вокзал Південний – проспект Свободи (Виноградар)».
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter