Щоб переглянути всі новорічні привітання клієнтів Vodafone потрібно 40 років

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Щоб переглянути всі новорічні привітання клієнтів Vodafone потрібно 40 років

За новою традицією у новорічні свята українці дзвонять вдень і виходять в інтернет ввечері. А якби клієнти Vodafone Україна зробили відеопривітання з 2018 роком і поєднали їх в один фільм, то на його перегляд знадобилося б цілих 40 років.

У Новий рік та Католицьке і Православне Рідзво клієнти Vodafone Україна завантажили понад 3 000 ТБ трафіку, де левову частку (95%) займає трафік у мережі 3G. Порівняно з минулим роком користування інтернетом у новорічний період зросло більше ніж у двічі, що повязано з активним розвитком мережі 3G – у 2017 році понад 80% українців отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету від Vodafone.

З року в рік тенденція показує, що в зимові свята клієнти все більше віддають перевагу інтернет-привітанням. В той же час кількість привітань за допомогою дзвінків (1,1 млрд) і SMS (40,9 млн) поступово зменшується – на 5% і 25% відповідно порівняно з 2017 роком.

Аналізуючи активність клієнтів у Новий 2018 рік та два Різдва експерти Vodafone помітили цікавий факт – вдень українці дзвонили та відправляли SMS, а ввечері користувались мобільним інтернетом.

Пік інтернет-привітань припав у період з 19:00 до 22:00. Рекордсменами з завантаження трафіку виявилися жителі Києва у Католицьке Різдво та жителі Дніпропетровської області в Новий рік і Православне Різдво. Активно вітали через інтернет також жителі Харківської, Київської, Одеської, Полтавської та Запорізької областей, а також жителі Західної України.

новини vodafone

Пік вітальних дзвінків та SMS у Католицьке і Православне Різдво відбувся в період з 11:00 до 13:00, в Новий рік – традиційно з 23:00 до 01:00. Найактивніше дзвонили та відправляли SMS жителі Східної та Центральної України.

«У звязку з введеням ще одного вихідного на Католицьке Різдво, ми запровадили особливі умови функціонування мережі ще з 25 грудня 2017 і аж до 8 січня 2018.

Це дозволило нам надавати клієнтам якісні послуги звязку в новорічні свята та передати рекордний обєм трафіку – більше 3 000 ТБ, що дорівнює відеоролику тривалістю майже в 40 років»,

– коментує технічний директор Vodafone Україна Євген Фрунза.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter